Joanna Przetakiewicz to znana polska projektantka mody, przedsiębiorca, osobowość telewizyjna. Jest dyrektorka kreatywna domu mody „La Mania”, radczynia prawna; inicjatorka akcji Era Nowych Kobiet. W październiku 2020 roku wyszła za mąż za swojego partnera, Rinke Rooyensa.

Joanna Kulig przeżywa trudne chwile. Odeszła babcia aktorki

Ceremonia ślubna odbyła się w przepięknej Grecji. Towarzyszyło im tylko grono samych najbliższych osób. Wideo oraz zdjęcia gwiazda później publikowała w swoich mediach społecznościowych. 

Joanna Przetakiewicz zamieściła romantyczne nagranie ze Rinke Rooyens

Z okazji zbliżających się Walentynek Przetakiewicz postanowiła dodać trochę intymu w swoich social mediach. Między innymi gwiazda zamieściła nagranie, gdzie ona razem z mężem Rinke namiętnie całują się na motocyklu, na tle pięknego zachodu słońca. W opisie podała wariacje dobrych prezentów dla mężczyzn na Walentynki. 

Antek Królikowski chce wrócić się do Joanny Opozdy? Już od miesiąca jest widywany pod jej blokiem

Popularne wiadomości teraz

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Najlepsze są bardzo SEXY! Czyli zmysłowe lub te, które są symbolem troski, czułości i docenienia. Mężczyźni też potrzebują podziwu :) Skala max do nieba i jeszcze wyżej! ♥️ Twoje super sexy zdjęcie, tylko dla niego z odciskiem czerwonej szminki zamiast podpisu. ♥️ Piękne kartki do portfela z najważniejszymi, odręczenie napisanymi komplementami, które często chciałaś mu powiedzieć, tylko jakoś zapomniałaś. Np.: - Jestem z Ciebie bardzo dumna. - You are simply the best. Better than the other rest. Dodatkowo: dla super efektu możesz na cały regulator puścić mu ten singiel Tiny Turner na You Tube. - Kocham bardzo i zawsze trochę tęsknię. - Jak dobrze, że jesteś

Więcej ciekawych artykułów na koleżanka.com