W sobotni wieczór odbył się finał pierwszej edycji programu The Voice Senior.

Fani mieli przyjemność obserwować zmagania czwórki, a właściwie szóstki wokalistów. O tytuł zwycięzcy z trenerką Urszulą Dudziak walczyły siostry Szydłowskie - Ela, Jola i Krystyna, drużynę Alicji Majewskiej reprezentował Janusz Sztyber, z Andrzejem Piasecznym o zwycięstwo walczyła Bogumiła Kucharczyk-Włodarek, a w raz z Markiem Piekarczykiem po wygraną szedł Władysław Jarecki.

The voice Senior bezkonkurencyjny! Już czekamy na kolejny odcinek

O wygranej decydowali widzowie wysyłając SMS z numerem swoich faworytów.

Siostry Szydłowskie decyzją telewidzów zostały najlepszymi głosami wśród seniorów w Polsce i otrzymały 50 tys zł, a także voucher o wartości 30 tys. na spełnienie marzeń o podróży. Dodatkową nagrodą jest występ podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką w Zakopanem.

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Nagrodę wręczał Jacek Kurski prezes TVP. Po emisji programu na forach internetowych pojawiły się komentarze o tym, że cały finał został wyreżyserowany, a ta wygrana to ustawiona sytuacja. Niektórzy dopatrują się podstępu chociażby po bukietach, jakie zostały wręczone siostrom Szydłowskim. "To niemożliwe, że akurat mieli przypadkiem przygotowane trzy takie same bukiety" - czytamy w komentarzach.

A jakie jest Wasze zdanie? Kto był Waszym faworytem i czy myślicie, że finał został ustawiony?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com