W sobotni wieczór odbył się finał pierwszej edycji programu The Voice Senior.

Fani mieli przyjemność obserwować zmagania czwórki, a właściwie szóstki wokalistów. O tytuł zwycięzcy z trenerką Urszulą Dudziak walczyły siostry Szydłowskie - Ela, Jola i Krystyna, drużynę Alicji Majewskiej reprezentował Janusz Sztyber, z Andrzejem Piasecznym o zwycięstwo walczyła Bogumiła Kucharczyk-Włodarek, a w raz z Markiem Piekarczykiem po wygraną szedł Władysław Jarecki.

The voice Senior bezkonkurencyjny! Już czekamy na kolejny odcinek

O wygranej decydowali widzowie wysyłając SMS z numerem swoich faworytów.

Siostry Szydłowskie decyzją telewidzów zostały najlepszymi głosami wśród seniorów w Polsce i otrzymały 50 tys zł, a także voucher o wartości 30 tys. na spełnienie marzeń o podróży. Dodatkową nagrodą jest występ podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką w Zakopanem.

Popularne wiadomości teraz

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

Nagrodę wręczał Jacek Kurski prezes TVP. Po emisji programu na forach internetowych pojawiły się komentarze o tym, że cały finał został wyreżyserowany, a ta wygrana to ustawiona sytuacja. Niektórzy dopatrują się podstępu chociażby po bukietach, jakie zostały wręczone siostrom Szydłowskim. "To niemożliwe, że akurat mieli przypadkiem przygotowane trzy takie same bukiety" - czytamy w komentarzach.

A jakie jest Wasze zdanie? Kto był Waszym faworytem i czy myślicie, że finał został ustawiony?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com