Pierworodny syn Michała Wisniewskiego- Xawier opublikował wzruszający post w mediach społecznościowych. Chłopak często publikuje zdjęcia z rodziną, jednak ostatni wpis to apel o pomoc. Chodzi o wsparcie dla mamy jego dobrej koleżanki.

Mama mojej znajomej miała wypadek, gdy ta miała trzy lata. Została poważnie potrącona przez samochód, jadąc na rowerze. Od 15 lat jest niepełnosprawna. Ma stłuczony pień mózgu i uszkodzone struktury podkorowe i móżdżek

 

Magda Gessler ma nowe wyzwanie. Pojawiły się niejasności związane z jej wykształceniem

Popularne wiadomości teraz

"Zadzwoniła do mnie nieznajoma kobieta i błagała, bym zostawiła Marka, mojego męża. Bo mają syna i wszystko było dobrze beze mnie." Z życia

"Po 18 latach milczenia dowiedziałam się od sąsiadki, że moja matka potrzebuje pomocy i podjęłam trudną decyzję. Dlaczego ja"

Najnowsze polityczne sondaże partii rządzącej

29 ciekawych, a nawet zaskakujących faktów o Elżbiecie II

Bardzo przejęty Xawier podał linjk do zbiórki. Na koniec w sposób przejmyjący dodał:

Koszta na opiekę i rehabilitację skończyły się. Każdy grosz się liczy, serio

Mamy ogromną nadzieję, że uda się zebrać pieniądze na pomoc...

 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com