Niejedna z nas jako noworoczne postanowienie stawi sobie zrzucenie zbędnych kilogramów. Walka o szczupłą sylwetkę jest trudna. Mimo motywujących haseł Ewy Chodakowskiej czy ani Lewandowskiej nie jest łatwo zmienić swój styl życia na zdrowszy.

Sławne pary, które rozstały się w 2019 roku

Jednak wśród wielu gwiazd są jednostki, którym udało się sporo schudnąć. Niektórzy z nich przeszli ogromną metamorfozę, że aż trudno ich poznać na zdjęciach sprzed roku.

Kto do nich należy?

Dorota Szelągowska

Lubiana stylistka wnętrz na początku ubiegłego roku urodziła córeczkę przez co miała problem ze zgubieniem nadprogramowych kilogramów. Ciąża sprawiła, że Szelągowska przytyła aż 30 kilogramów. Nadwyżkowa waga sprawiła, że architektka miała poważne kompleksy. Jednak metodą małych kroczków Dorota może pochwalić się już naprawdę świetną sylwetką!

Popularne wiadomości teraz

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

"Płacić czesne, kupować rzeczy, mieć ślub, ale gdzie jest wdzięczność". Anna po raz pierwszy w życiu pomyślała o sobie i stała się samolubną matką

Magda Gessler

Znana restauratorka dzięki namowom syna zdecydowała się na zmianę nawyków żywieniowych. Ograniczenie mięsa, picie dużej ilości ciepłej wody oraz zwiększona podaż warzyw sprawiła, że Celebrytka zdołała w rok zrzucić aż 13 kilogramów!

Marta Linkiewicz

Patocelebrytka z brzydkiego kaczątka stała się pięknością z Instagrama. Linkiewicz zakochała się w siłowni i od tego czasu wydaje się być wręcz zakochana w swojej nowej sylwetce.

Marta Wierzbicka

Młoda aktorka znana głównie z roli w „Na Wspólnej”  od zawsze była uważana za jedną z najseksowniejszych aktorek młodego pokolenia.  Wierzbicka nie ukrywała nigdy, że jej bardzo kobiece kształty jej czasem przeszkadzają. Jednak dziś, nie przypomina siebie sprzed roku. Jest bardzo szczupła, a co ciekawe, ten efekt przyszedł do niej bez pomocy siłowni czy diety.

Gosia Andrzejewicz

Dawna gwiazda nastolatków jest całkowicie odmieniona. Nowa fryzura i nowa sylwetka robią wrażenie. To kolejna gwiazda, która schudła ponad 10 kilogramów. Jednak jej efekt został osiągnięty dzięki wykluczeniu glutenu, laktozy i cukru.

Tomasz Sekielski

Metamorfoza Sekielskiego była wynikiem złego stanu zdrowia. Dziennikarz zmagał się z dużą nadwagą, której nie był w stanie sam pokonać, dlatego zdecydował się na zabieg usunięcia części żołądka.  Dla niego, taka operacja była konieczna.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com