Widzowie pokochali Agnieszkę Pilaszewską za rolę Aliny Krawczyk, czyli żonę motorniczego Karola z Miodowych lat. Potem, aktorka pojawiła się także w serialu "Barwy Szczęścia" i w Ja wam pokażę!". Nie da się jednak ukryć, że od pewnego czasu artystka zniknęła z polskich produkcji. Czym więc teraz zajmuje się Pilaszewska?

Wojciechowska poruszyła ważny temat. Trudno uwierzyć, że takie rzeczy dzieją się na świecie

Otóż mało kto o tym wie, ale aktorka jest także scenarzystką, a na swoim koncie ma takie produkcje, jak Przepis na życie, Sama słodycz czy Ultraviolet. Co więcej, Agnieszka Pilaszewska podjęła niedawno współpracę zagraniczną dla platformy Netflix, wcielając się w matkę Joanny Kulig w serialu The Eddy.

Ten serial to wielka przygoda mojego życia. Począwszy od zdjęć próbnych, czasu spędzonego w Paryżu podczas realizacji, cały czas cieszę się na samo wspomnienie! Joasia Kulig, Alan Poul, Jack Thorne, Amandla Stenberg, Houda Benyamina, Laila Marrakchi, Patrick Spence… Jestem wdzięczna za to spotkanie – skomentowała tę przygodę aktorka.

Agnieszka Pilaszewska prowadzi także Instagram, gdzie zebrała już ponad 13 tys. obserwatorów. Wrzuciła tam niedawno fotkę, która pokazuje ją w zupełnie nowej odsłonie. Okazało się bowiem, że aktorka wygląda teraz zupełnie inaczej niż za czasów Miodowych lat. Dziś, aktorka ma blond kręcone długie włosy. No, no! Trzeba przyznać, że aktorka wygląda fenomenalnie!

Popularne wiadomości teraz

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Mrowisko

To prawdopodobnie najpiękniejsze dzieci na świecie. Ich uroda jest oszałamiająca

Smutek jednak wywołuje opis do zdjęcia instagramerki, która ubolewa nad tym, że jest "aktorsko bezużyteczna". Mamy nadzieję, że to się wkrótce zmieni! W końcu, aktorka ma wielki talent, więc szkoda, by się on marnował. Też tak myślicie?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com