Justyna Żyła to była żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły. Z nim kobieta powitała dwóch dzieci: córkę Karolinę i syna Jakuba. Para mieszkała razem całe 12 lat, a potem się rozstała. Powodem rozstania stało to, że sportowiec podobno miał romans z inną kobietą. Obecnie Justyna znajduje się w szczęśliwym związku z nowym partnerem, tożsamość którego nie zdradza.

Dlaczego Magda Narożna nie zmienia nazwisko po rozwodzie? "To poważna decyzja"

Justyna bardzo dużo czasu poświęca na swoich dzieci. Wcześniej w rozmowie z mediami zdradziła, że jaki jej dzieci mają aktywny tryb życia. Na przykład trenują skoki narciarskie.

Zarówno Karolcia, jak i Kuba trenują skoki. Kuba już 4 lata, Karolinę wyślę znowu zimą, nie ma jeszcze takich mocnych nóg, a teraz się trudno hamuje i bałam się, że nie utrzyma równowagi. Ona też jest uparta, jak jej rodzice. Jest takim żartownisiem – to ma z Piotrka. Jest szybka i energiczna.

Popularne wiadomości teraz

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Najlepsi przyjaciele według znaków zodiaku. Zawsze bardzo wierni i uczciwe

Justyna Żyła pokazała nowego członka rodziny

Eksmałżonka Piotra Żyły jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych. Ostatnio w sieci pochwaliła się nowym członkiem rodziny. To był...malutki króliczek! Na zdjęciu widzimy, jak Justyna rozpływa się nad małym skarbiem. Ale pięknie!

justyna żyła pochwaliła się nowym członkiem rodziny
justyna żyła pochwaliła się nowym członkiem rodziny

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com