Weronika Rosati jest znaną polską aktorką. Swoją największą rozpoznawalność zdobyła po serialu M jak miłość. W 2005 roku zadebiutowała w roli Dżemmy w obrazie Patryka Vegi Pitbull. Obecnie znajduje się w słonecznej Kalifornii, gdzie pracuje nad popularnym amerykańskim serialem. Jest to Agenci NCIS: Los Angeles, który oglądają 20 milionów Amerykanów. 

Mało kto wie kim jest ojciec dzieci Maryli Rodowicz

Weronika Rosati na zdjęciu z amerykańską gwiazdą

W swoich mediach społecznościowych Weronika aktywnie dzieli się zdjęciami z planu, pokazując to, jak wygląda praca zza kulis. Ostatnio celebrytka pochwaliła się niesamowitym wspólnym zdjęciem z amerykańską gwiazdą, aktorem i raperem LL Cool J'em. W opisie nie w stanie była powstrzymać swoich emocji:

Skończyliśmy nagrania do tego odcinka! Dziękuję ekipie NCIS Los Angeles i dziękuję Tobie, LL COOL J, za to, że podnosiłeś mnie na duchu po każdej scenie. Jestem przeszczęśliwa, mogąc być częścią tego cudownego serialu i dziękuję Ci za tak ciepłe przyjęcie mnie na planie.

Popularne wiadomości teraz

Czyścimy lustro mydłem do prania bez wody. Ta metoda była stosowana przez nasze babcie

Bliźniaki urodziły się w dwumiesięcznym odstępie. Jak wyglądają teraz

Najlepsze polskie komedie w historii. Dziesięć najlepszych polskich filmów

Horoskop miłosny: Jak zdobyć serce mężczyzny, znając jego znak zodiaku

Fani rozpływali się nad zdjęciem: Gratulacje!!!! 👏👏👏👏❤️🔥 super!, Gratuluje, Wooow, Super! Chętnie obejrzę rezultaty!!, Mega. 

Esmeralda Godlewska bardzo przytyła. Teraz bierze się za siebie

Wcześniej w rozmowie z mediami aktorka opowiadała o tym, jaką jest szczęśliwą, że zagra w amerykańskim serialu:

"Jest bardzo podekscytowana. Już jakiś czas temu wygrała casting, ale nie chciała ujawniać szczegółów, dopóki nie wejdzie na plan. Pandemia pogrzebała w Stanach już niejedną produkcję, więc wolała się nie nastawiać" -dzieliła się z portalem Pudelek. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com