Widzowie programu Gogglebox doskonale znają duet Sylwii Bomby i Ewy Mrozowskiej. Dostarczają fanom wiele humoru, a prywatnie są przyjaciółkami. Kobiety się bardzo wspierają i są bardzo szczere co można było zauważyć ostatnio, kiedy Ewa zmieniła kolor włosów. Od dłuższego czasu Ewa po raz pierwszy zmieniła kolor i pochwaliła się tym w mediach społecznościowych.

Mało kto wie kim jest ojciec dzieci Maryli Rodowicz

Jak wam się podoba nowy kolor włosków??? Nie wytrzymałam już hahaha pół roku bez farbowania. Zaczęło być widać siwe hahaha! Ale polecam Wam takie przerwy! Włosy przestały wypadać, rosną jak szalone! Jeżeli chodzi o makijaż, to trochę mnie poniosło

Niektórzy z fanów byli zachwyceni, innym wpadł w oko makijaż Mrozowskiej, a jeszcze inni nie zauważyli żadnej różnicy.  Wśród tych , którzy nie widzieli zmiany była również Sylwia:

Ja nie widzę różnicy

Popularne wiadomości teraz

„Był bogatym chłopakiem, więc podałam adres domu przecznicę przed moim, nie chciałam pokazać, że jestem prawie żebraczką”

„Rozwodzimy się, pakuj swoje rzeczy. Mam inną kobietę, która spodziewa się dziecka: kiedy moja teściowa się o tym dowiedziała, była zła na Wiktora”

„Michał, nareszcie jestem w ciąży”: krzyczał głośnik telefonu, a obok mnie siedziała moja żona

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

Dodała, że pewnie zauważyłaby zmianę koloru gdyby  była radykalna. Przyjaciółka stworzyła nawet porównanie włosów przed i po. Sylwia z humoerm odpowiedziała:

No weź ogromna! Dam w relację

Dodała także, że kiedyś była brunetką i już szczerze dziekuje za ten odcień.

Czy Wy widziecie różnicę? Podoba się Wam?

 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com