Michał Wiśniewski jest jednym z najbardziej znanych gwiazd polskiego show-biznesu. Całkiem niedawna gwiazdor powitał swoje piąte dziecko -syna Falco Amadeusa, który pojawił się w związku z fotografką Polą. Od poprzednich związków Wiśniewski ma czwórkę dzieci: Xaviera Michała i Fabienne Martę oraz Etiennette Annę i Vivienne Viennę. 

Niesamowite, jak wyglądają dzieci znanych hollywoodzkich aktorek

Michał Wiśniewski pokazał twarz swojej piątej żony!

Wcześniej Wiśniewski chwalił się zdjęciami swojej ukochanej żony Poli, natomiast kobieta często była w maseczce i nie mogliśmy zobaczyć, jak wygląda. Teraz jest inaczej! Michał w końcu pokazał twarz swojej żony. Na Instagramie gwiazdor opublikował wspólne zdjęcie z Polą, gdzie widzimy, jak ona wygląda! Kobieta zachwyca swoją urodą!  

Popularne wiadomości teraz

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

"Ta nazwa jest absurdalna" . Monika Mrozowska o urlopie macierzyńskim.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów Wiśniewksiego: "Pani Pola bardzo urodziwa”, „Pola jest bardzo piękna. Pozdrawiam serdecznie ciebie Michale oraz. Pole ”, „pięknie Pani wygląda na czerwonym tle.. ”, „Wow piekna naturalna i prawdziwa❤️szczescia wam zycze".

Poprzednio większość myślała, że Wiśniewski specjalnie ukrywa swoją żonę przed publicznością, natomiast wokalista zaprzeczył tej informacji.

„Nie chowam swojej żony, ona po prostu nie ma potrzeby pokazywać się publicznie. Pola jest osobą, która stroni od mediów społecznościowych. Piękne jest to, że mamy siebie dla siebie” -powiedział w rozmowie z mediami. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com