
Gabriel i Rafał zyskali niemałą popularność dzięki udziałowi w programie "Królowe Życia". Eksponowali swoją miłość i nie ukrywali, że łączy ich gorące i namiętne uczucie, które niestety okazało się oszustwem.
Dorota Chotecka - Pazura obchodzi urodziny!
Może i kiedyś był to związek, jednak od dwóch lat fani byli regularnie okłamywani przez obu panów. Martwili się o to, że pojawił się stalker, który utrudnia ich życie, a tak naprawdę był to nowy partner Gabriela!
Chciałbym zrobić małe sprostowanie odnośnie obecnych artykułów na temat „stalkera”. Nie ma żadnego stalkera. Ten chłopak to jest mój chłopak. Jest tutaj Kamil, jestem z nim od prawie dwóch lat
Rafał i Gabriel rozstali się w obliczu wielkiego skandalu i ponownie na oczach telewidzów układają sobie nowe związki.
„Publikuję osobiste nietypowe zdjęcie. Komentarze: ‘W pani wieku takich zdjęć nie wolno publikować.’ ‘Po co to pokazywać. Myśli że ma 16 lat." Z życia
Tajemniczy partner Piaska. Kim jest mężczyzna, który zdobył serce Andrzeja Piasecznego
Swędzenie kolana – co oznacza? Przesady i zabobony
Modlitwa za naszych ukochanych rodziców
Gabriel wybrał się ostatnio na spektakl „Gwiazda” oparty o historię Violetty Villas, którego premiera miała miejsce w Teatrze Sabat. Z okazji tego wydarzenia zabrał ze sobą Kamila.
Pozostaje jedynie życzyć wytrwałości.
Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com