Po urlopie w polskich górach, gdzie prezydent szusował na nartach, zainteresowanie mediów skupia inna bardzo życiowa historia z Andrzejem Dudą w roli głównej. Mowa o robieniu zakupów. Super Express donosi bowiem, że papparazi spotkało ostatnio prezydenta w hipermarkecie, któremu udało się wtopić w tłum, robiąc zupełnie zwyczajne zakupy.
Tabloid donosi, że w koszyku polityka znalazły się takie produkty jak ziemniaki, kalafior czy kefir, jednak to, co najbardziej skupiło uwagę redaktrorów, to gazeta, jaką kupił Andrzej Duda.
Co czyta prezydent Polski?
Okazało się, że Andrzej Duda czytuje "Men's Health".
Czytelnik znajdzie w nim zarówno ćwiczenia dla ciała, jak i dla ducha. A po zgłębieniu i wprowadzeniu w życie licznych wskazówek ma szanse stać się mężczyzną alfa – czytamy w Fakcie.
Po raz pierwszy zostałam mamą, nie rodząc dziecka. 'Co mnie obchodzą cudze dzieci. Niech to matki się o nie martwią' – mówiłam i nie wytrzymałam
Właściciel restauracji przebrał się za bezdomnego, aby przetestować swoich pracowników. Ich zachowanie zmieniło ich życie
"Do tej, która pokocha mojego syna". Wzruszający list od matki
Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać
Marcelina Ziętek pozwała Justynę Żyłę? Była żona Piotra mocno przesadziła
Postanowiliśmy więc sprawdzić, co najnowszy numer tego magazynu ma do zaproponowania. Okazało się, że można tam znaleźć porady dotyczące tego, jak odnieść sukces w nowych czasach, zrzucić zbędne kilogramy w 7 dni, a także jak zbudować formę, wykonując jedynie jedno ćwiczenie dziennie.
Jak myslicie, którym artykułem Andrzej Duda zainteresuje się najbardziej?
Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com