Pan prezydent Andrzej Duda może być niezmiernie dumny ze swojej rodziny, a szczególnie ze swojej dorosłej i ambitnej córki.

Maria Winiarska oburzona wysokością emerytury

Kinga Duda to młoda kobieta z wielimi ambicjami. Patrząc na ostatnie lata jej kariery zawodowej czytamy, że...

Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, a następnie kurs prawa amerykańskiego na Uniwersytecie Ameryki w Waszyngtonie. Była na stażu w Londynie, a także odbyła staż w Parlamencie Europejskim. Ostatnio natomiast przez cztery miesiące pełniła funkcję społecznej doradczyni prezydenta.

Popularne wiadomości teraz

Mężczyzna poślubił dziewczynę i wychował jej dziecko. Wiele lat później ich córka postanowiła poznać własnego ojca

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

„Czy mogę dostać gorącą herbatę z kawałkiem chleba, nie martw się, usiądę na parapecie i poczekam”

Teraz kolej na aplikacje w sądzie. Kinga Duda jak wiadomo z pewnych źródeł weźmie udział w szkoleniu.

W odpowiedzi na zapytanie uprzejmie informujemy, że potwierdzamy posiadane przez Pana informacje. Jednocześnie informujemy, że zajęcia wszystkich aplikantów adwokackich odbywają się na zasadach określonych aktualnie w porozumieniach zawartych pomiędzy Ministrem Sprawiedliwości a Naczelną Radą Adwokacką w dniu 24.11.2020 r. oraz Sądem Okręgowym w Warszawie a Okręgową Radą Adwokacką w dniu 03.02.2021 r.

Z oficjalnych źródeł wiadomo, że Kinga Duda nie będzie jedyną osobą, która weźmie udział w szkoleniach aplikantów adwokackich. Wraz z nią na zajęciach praktycznych oraz teoretycznych ma się pojawić 40 aplikantów. Praktyki mają przygotować ich do samodzielnego wykonywania zawodu adwokata.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com