Pan prezydent Andrzej Duda może być niezmiernie dumny ze swojej rodziny, a szczególnie ze swojej dorosłej i ambitnej córki.

Maria Winiarska oburzona wysokością emerytury

Kinga Duda to młoda kobieta z wielimi ambicjami. Patrząc na ostatnie lata jej kariery zawodowej czytamy, że...

Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, a następnie kurs prawa amerykańskiego na Uniwersytecie Ameryki w Waszyngtonie. Była na stażu w Londynie, a także odbyła staż w Parlamencie Europejskim. Ostatnio natomiast przez cztery miesiące pełniła funkcję społecznej doradczyni prezydenta.

Popularne wiadomości teraz

Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Hanna Lis napisała bardzo niespodziewane słowa o Kindze Rusin. Uchyliła rąbka tajemnicy

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Teraz kolej na aplikacje w sądzie. Kinga Duda jak wiadomo z pewnych źródeł weźmie udział w szkoleniu.

W odpowiedzi na zapytanie uprzejmie informujemy, że potwierdzamy posiadane przez Pana informacje. Jednocześnie informujemy, że zajęcia wszystkich aplikantów adwokackich odbywają się na zasadach określonych aktualnie w porozumieniach zawartych pomiędzy Ministrem Sprawiedliwości a Naczelną Radą Adwokacką w dniu 24.11.2020 r. oraz Sądem Okręgowym w Warszawie a Okręgową Radą Adwokacką w dniu 03.02.2021 r.

Z oficjalnych źródeł wiadomo, że Kinga Duda nie będzie jedyną osobą, która weźmie udział w szkoleniach aplikantów adwokackich. Wraz z nią na zajęciach praktycznych oraz teoretycznych ma się pojawić 40 aplikantów. Praktyki mają przygotować ich do samodzielnego wykonywania zawodu adwokata.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com