Patrycja Sołtysik w mediach społecznościowych poinformowała, że ​​zdiagnozowano u niej koronawirusa. Ale mąż Andrzej Sołtysik nie przebywa na kwarantannie. Dlaczego?

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor sprzedają dom?

Prezenter telewizyjny wraz z rodziną mieszka w Krakowie. W pewnym momencie postanowił nie wracać do domu, aby nie zarazić bliskich infekcją koronawirusem.

Ale wszystko okazało się znacznie bardziej dramatyczne. Żonie udało się sama zarazić.

Poinformowała o tym swoich czytelników.

Popularne wiadomości teraz

Młodsza o 40 lat żona Marka Kondrata postawiła na swoim. Czarne chmury nad małżeństwem aktora

Nowe fakty dotyczące związku Karpiela-Bułecki z Krupińską zaskoczą wszystkich:

Paulina Smaszcz rozgadała się o nowym partnerze. Reakcja Kurzajewskiego na nowy związek byłej była błyskawiczna

Czy żona Edwarda Cieślaka jest w ciąży? Suknia Anny Cieślak mówi sama za siebie

Moi drodzy ! Bardzo szanuję Was moich odbiorców, szanuję również moją prywatność. Dzielę się z Wami tutaj fragmentami naszego życia i zawsze robię to szczerze, dlatego nie będę ukrywać ( bo choroby nie wolno się wstydzić) mam COVID i niestety nie przechodzę go łagodnie.

Również żona Andrzeja Sołtysika powiedziała, że ​​na daną chwilę należy być od nich z daleka, aby się nie zarazić.

Edyta Górniak nie mogła tego znieść i opowiedziała całą prawdę, o której trudno milczeć

Od wczoraj dostaję dziesiątki wiadomości ( nie trudno było domyśleć się przecież co się dzieje … ), z ogromem wsparcia, ofertami pomocy i za to baaardzo dziękuję pojawiały się też niestety teorie w oskarżycielskim tonie, że ja jestem chora, a Andrzej chodzi do pracy i naraża innych. Tak więc, mimo środków ostrożności ja i Staś ( co się okazało po kilku dniach) mieliśmy bliski kontakt z osobą zarażoną. Czekając na mój test i ewentualne objawy Andrzej profilaktycznie nie przyjechał na weekend do Krakowa i tym samym odizolował się od nas i jest zdrowy łańcuszek zarażeń w tym wypadku został odpowiedzialnie przerwany.

Napisała krótko o stanie swojego syna i jej:

Staś czuje się bardzo dobrze, ja jestem pod opieką lekarza i dajemy radę. Nie ma innego wyjścia ! W końcu mamy nie biorą zwolnienia Zdrowia dla Was, ono naprawdę jest bezcenne (…) – napisała.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com