Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zmienili zdanie na temat mieszkania w domu. Ale z przyjemnością pokazali, gdzie będą mieszkać.

Patrycja Sołtysik zaraziła się koronawirusem. Jak ona się czuje

Pewnego razu podczas rodzinnych wakacji aktorka powiedziała, że ​​zamierzają mieszkać w nowym domu.

Spotkały się dwie pańcie na budowie – tzw. #stylbudowlany obowiązuje. Znacie mnie już trochę i wiecie, że zawsze namawiam na obecność w sieci moich znajomych. A skoro Anka z @artewizjon_anna_blaszczyk stała się właśnie ich częścią, musi świecić przykładem, poznać lepiej świat Instagrama. A ma nie lada wyzwanie, jest naszym architektem.

Ponadto pokazali na swoim kanale proces budowy nowego gniazda rodzinnego.

Popularne wiadomości teraz

"Podejrzewałam męża o zdradę. Wzięłam dzień wolny, cały dzień śledziłam z samochodu. A oto i piękna pani dosiadła się na obiad w restauracji": z życia

"Żona przyłapała mnie w łóżku z kochanką. Było mi wstyd, ale mogłem myśleć tylko o jednym: jak Anna się dowiedziała"

Jarek z "Chłopaków do wzięcia" i jego miłosne perypetie. Jak zmieniła się była miłość Jarusia

Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

Patrycja Sołtysik zaraziła się koronawirusem. Jak ona się czuje

Chociaż temat budowy, jest już od połowy lipca. To tak: nie mieszkamy i jeszcze długo nie będziemy mieszkali. Istnieje szansa, że Boże Narodzenie 2021 spędzimy w nowym domu – mówili wówczas.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wspólnie podjęli tę decyzję.

Moja żona nawet dom kupuje tak, jak ja kupuję bułki. Wchodzi i mówi: „O, ładny, biorę”. Równie dobrze jak kupuje, również z nich rezygnuje. Któregoś ranka obudziła się i powiedziała: „Chyba jednak nie” – mówił Dowbor.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com