W ostatnich miesiącach jej nazwisko pojawiało się bardzo często. Wszyscy żyli tragedią, jaka spotkała ją w sierpniu ubiegłego roku i każdy martwił się, jak poradzi sobie Agnieszka Woźniak - Starak w nowej rzeczywistości...

Nostalgiczny sylwester Agnieszki Woźniak Starak

Na szczęście wszystko wskazuje na to, że dziennikarka najgorszy czas ma już za sobą. Coraz częściej widywana jest w towarzystwie przyjaciół. Zbawienny wpływ ma też na nią odpoczynek w górach, które tak bardzo z mężem kochali.

Nowa pasja Agnieszki pozwala jej na nabranie dystansu do spraw, którymi przez ostatni czas żyje cała Polska. Góry pomagają nabrać pokory i dają jej wytchnienie. W mediach społecznościowych prezenterka opublikowała zdjęcie ze swojego nowego zajęcia.

Popularne wiadomości teraz

Kalendarz ślubny na 2021 rok: najlepsze i najgorsze daty na ślub

Nowe restrykcje w Polsce. Zaczynamy kolejny lockdown

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Jak się okazuje nie tylko skitouring pozwala Agnieszce śmielej patrzeć w przyszłość. Już niebawem, za kilka dni dziennikarka wraca do pracy. Oficjalnie potwierdziła, że będziemy mogli ją usłyszeć na antenie internetowego radia Newonce. Agnieszka poprowadzi tam swoją autorską audycje dotyczącą szeroko rozumianych spraw kobiet.

Dobrze jest znowu widzieć uśmiechniętą Agnieszkę. Powodzenia w nowej pracy.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com