Jako jedynaczka, Joanna dorastała w komfortowych warunkach w przestronnym mieszkaniu kupionym przez jej ojca. Oprócz matki mieszkała z nimi babcia, która prowadziła dom od jej urodzenia.

Po ukończeniu szkoły Joanna zakochała się w Michale i przedstawiła go swojej rodzinie. Chociaż Joanna sama zarabiała pieniądze, jej pensja była skromna.

Michał natomiast był bezrobotny.

Ostra babcia Joanny często ganiła ją za to, że nie pracuje. Wkrótce Joanna odkryła, że jest w ciąży. Michał, zdając sobie sprawę z zalet swojej pozycji, oświadczył się dziewczynie.

Sytuacja w rodzinie zmieniła się, gdy w odwiedziny przyjechali rodzice Michała. Odważnie zaproponowali rodzinie Joanny, że oddadzą swój dom młodym, aby nie było im ciasno z nienarodzonym dzieckiem.

Popularne wiadomości teraz

Byłam zaskoczona śmiałą prośbą moich przyszłych swatów. Ale prawdziwy cios przyszedł po słowach mojego własnego syna

Przeszłam na emeryturę, spakowałam rzeczy męża i wysłałam go do domu mojej matki na wsi. Całe życie marzyłam o rozwodzie

Córka zostawiła syna w sierocińcu i uciekła, ale ojciec nie mógł na to pozwolić i przygarnął wnuka. Nikt nie spodziewał się tego, co stało się później

Mąż z niecierpliwością czekał na narodziny syna, ale kiedy po raz pierwszy zobaczyłam dziecko, pomyślałam, że on podejrzewa mnie o niewierność

Niezrażona przemową nowych krewnych babcia Joanny szybko odrzuciła ten pomysł, zwracając uwagę, że Michał nie łożył na dom.

Później, podczas kłótni Michała z matką, okazało się, że ma ona nadzieję, że ożeni się on z inną kobietą, krytykując Joannę za to, że jest "za stara dla jej syna".

Urażony słowami matki, Nikita zamknął się w sobie, dopóki nie interweniowała jego babcia.

Treść ich rozmowy pozostała tajemnicą, ale zmiany były oczywiste: wkrótce Michał znalazł pracę i zaczął dokładać się do rodzinnego budżetu.

Mimo trudności Joanna i Michał zdecydowali się pozostać w rodzinnym mieszkaniu Joanny. Teraz planują zaciągnąć kredyt, mają dwójkę dzieci i babcię, która zawsze ich wspiera i pomaga w wychowaniu dzieci.

Pisaliśmy również o: Kobieta została oszukana, pozbawiona wolności, a nawet córki. Z pomocą przyszedł jej przypadkowy współpasażer z pociągu

Może zainteresuje: Emocjonalna wizyta Natalii Kukulskiej na miejscu tragicznego zginęcia jej matki. "Pamiętam karetki pogotowia"

Przypominamy o: Piąte dziecko Żebrowskich. Niespodziewany zwrot akcji i urocza niespodzianka