A on, początkujący śledczy, próbował zgadnąć, co się z nią stało? Może zerwała z chłopakiem... Ilona wyszła na wolność po czterech latach spędzonych w więzieniu. Została po prostu wrobiona. Z sejfu, który znaleziono w jej torbie, zniknęła duża suma pieniędzy.

Ilona nie mogła zrozumieć, jak się tam znalazły. Miała nadzieję na swojego męża, ale on odwrócił się od niej. Powiedział, że dostał pracę u koleżanki, a ona go wystawiła...

Adam okazał się wesołym kompanem podróży, opowiadającym różne dowcipy.

Powoli dziewczyna się rozluźniła i zaczęły się aktywnie komunikować. Jednak ból w oczach Ilony nie znikał.

- Ilona, powiedz mi, co cię tak dręczy. Może będę mógł pomóc" - powiedział Adam.

Popularne wiadomości teraz

Przy grobie ukochanej Andrzej spotkał zagadkową kobietę, a gdy spojrzał w jej oczy, zastygł ze zdziwienia

Przeszłam na emeryturę, spakowałam rzeczy męża i wysłałam go do domu mojej matki na wsi. Całe życie marzyłam o rozwodzie

Oto jak nauczycielowi udało się powstrzymać wyśmiewanie dziecka. Prawdziwy nauczyciel

Kiedy mężczyzna dowiedział się, kogo poślubi jego córka, prawie stracił panowanie nad sobą, a powodem była stara wrogość

- Bez urazy, ale nie chcę o tym rozmawiać. I nie potrzebuję pomocy — odpowiedziała z przekonaniem. Ta mała sprzeczka nie przeszkodziła im w dalszej serdecznej rozmowie...

Rozstając się na stacji przylotów, zgodzili się kontynuować znajomość. Dzień później otrzymali telefon z punktu kontrolnego: "Jest tu dziewczyna, która chce się z tobą zobaczyć, mówi twój kolega z podróży".

Adam wyszedł z biura...

- "Nie mogę zrozumieć, dlaczego twój mąż ukrywa twoją córkę" - powiedział Adam, gdy Ilona szczegółowo opowiedziała swoją historię.

- Podejrzewam, że chodzi o spadek po Annie. Mój ojciec odziedziczył jej mieszkanie. A ono jest warte dużo pieniędzy — odpowiedziała Ilona.

Teraz wszystko układa się w całość. "Nie zostałaś pozbawiona macierzyństwa, prawda?" zapytał. "Nie." "Rozwiążę twój problem. Ale nie rób niczego sama." - Dziękuję.

Ilona powiedziała przez łzy. Siergiej odstawił Ilonę do swojego mieszkania i zaczął badać jej sprawę. Rezultat nie był tak nieoczekiwany dla młodego detektywa. Ilona została wrobiona przez swojego męża i jego przyjaciela, szefa dziewczyny.

- "Mam coś na twojego byłego. To nie wystarczy, aby wsadzić tę słodką parę za kratki, ale wystarczy, aby ich przyszpilić i sprawić, że zapomną o swojej córce i jej spadku.

- Powiedział Adam i poprosił o numer telefonu jej męża... Ilona biegała z kąta w kąt, czekając na wieści od Adama. Drzwi wejściowe otworzyły się.

Wbiegła do holu. Stali tam Adam i Anna...

Pisaliśmy również o: Ostatnie słowa Marka Perepeczki przed odejściem. Smutne wydarzenia w nocy

Może zainteresuje: Nagły wyjazd. Maciej Kurzajewski opuszcza dom Cichopek, a Kasia zwraca się do fanów

Przypominamy o: Poprosiłam córkę o przesłanie mi pieniędzy z powodu problemów finansowych. Kiedy zobaczyłam kwotę, którą wysłała, łzy napłynęły mi do oczu