Wyjazd ten wywołał wiele pytań, a fani zaczęli spekulować, czy ich związek przechodzi trudności.

Przed kilkoma dniami para jeszcze razem prowadziła popularne wydanie "Pytania na śniadanie" na antenie TVP, co sprawia, że ich nagła rozłąka wydaje się jeszcze bardziej zaskakująca.

Maciej Kurzajewski opublikował na swoim koncie społecznościowym tajemnicze zdjęcie z USA, na którym podkreślał, że bieganie jest dla niego nieocenionym rytuałem, pozwalającym na relaks, refleksję i kontakt z naturą.

To właśnie ten post wywołał lawinę spekulacji, sugerując, że coś mogło się stać w związku z Kasią, skoro prezenter tak nagle opuścił swoje rodzinne gniazdko, by znaleźć czas na refleksję.

Popularne wiadomości teraz

Kiedy koledzy z klasy zaczęli śmiać się z jej syna, w jednej sekundzie postawiła ich wszystkich na swoim miejscu

Marcin Hakiel i jego nowa miłość w łóżku. Zdjęcia z sypialni, które odbiły się echem w sieci

Pewnego dnia nie poszłam do pracy, kupiłam zamek z wyprzedzeniem, wezwałam ślusarza i usiadłam, czekając, aż moja teściowa opuści dom

Kiedy mąż dowiedział się, że moja matka zastawiła mi swoje mieszkanie, powiedział mi, coś, czego nie mogę zrozumieć

"Maciej Kurzajewski samotnie szaleje bez Katarzyny Cichopek. Kryzys w raju?" - zastanawiają się niektóre media.

Jednak zdaje się, że Maciej szybko uporał się z natarczywymi myślami, ponieważ kilka dni później można było go zobaczyć bawiącego się na imprezie halloweenowej, gdzie przebrał się za marynarza i podzielił się tą chwilą na swoim koncie na Instagramie.

W międzyczasie Katarzyna Cichopek spędzała czas samotnie w ich świeżo wyremontowanym domu. Choć nie dała wyraźnych sygnałów, że coś jest nie tak, to zamieściła na swoim profilu zdjęcie, na którym delektowała się sokiem pomarańczowym, życząc swoim fanom udanego tygodnia.

Fani szybko odpowiedzieli na jej post komplementami i słowami wsparcia, co zapewne sprawiło, że samotny dzień w Polsce stał się przyjemniejszy.

Choć wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi, jedno jest pewne - życie Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek nadal budzi zainteresowanie i sympatię fanów, którzy czekają na rozwinięcie tej nieoczekiwanej historii.

Pisaliśmy również o: Kiedy po tym zdarzeniu zabrałam wnuka do siebie, mój syn dał mi wybór: albo on, albo mój wnuk. I dokonałam wyboru

Może zainteresuje:  Krzysztof powiedział żonie, że w jego życiu pojawiła się inna kobieta. Następnego dnia zmienił zdanie

Przypominamy o: Spoczynek Kamila Durczoka. Wspomnienie rodzinnej traumy, której nie mógł pokonać