Wyjazd ten wywołał wiele pytań, a fani zaczęli spekulować, czy ich związek przechodzi trudności.

Przed kilkoma dniami para jeszcze razem prowadziła popularne wydanie "Pytania na śniadanie" na antenie TVP, co sprawia, że ich nagła rozłąka wydaje się jeszcze bardziej zaskakująca.

Maciej Kurzajewski opublikował na swoim koncie społecznościowym tajemnicze zdjęcie z USA, na którym podkreślał, że bieganie jest dla niego nieocenionym rytuałem, pozwalającym na relaks, refleksję i kontakt z naturą.

To właśnie ten post wywołał lawinę spekulacji, sugerując, że coś mogło się stać w związku z Kasią, skoro prezenter tak nagle opuścił swoje rodzinne gniazdko, by znaleźć czas na refleksję.

Popularne wiadomości teraz

"Zarządzałem w naszej rodzinie. Myślałem, że trzymam wszystko pod kontrolą. Teraz moje ręce są związane"

Mąż wspomniał o trzecim dziecku: "Muszę zostać ojcem syna". A co, jeśli znowu urodzę córkę: "Wracamy do domu i staramy się lepiej, czy jak"

"Mamy z przyjaciółką po 60 lat. Postanowiłyśmy zamieszkać razem i wynająć mieszkanie"

„Dwa lata temu pojechałam na pracę i poznałam tam starszego ode mnie mężczyznę. Teraz oczekujemy dziecka, ale co powiedzą moje i jego dzieci”

"Maciej Kurzajewski samotnie szaleje bez Katarzyny Cichopek. Kryzys w raju?" - zastanawiają się niektóre media.

Jednak zdaje się, że Maciej szybko uporał się z natarczywymi myślami, ponieważ kilka dni później można było go zobaczyć bawiącego się na imprezie halloweenowej, gdzie przebrał się za marynarza i podzielił się tą chwilą na swoim koncie na Instagramie.

W międzyczasie Katarzyna Cichopek spędzała czas samotnie w ich świeżo wyremontowanym domu. Choć nie dała wyraźnych sygnałów, że coś jest nie tak, to zamieściła na swoim profilu zdjęcie, na którym delektowała się sokiem pomarańczowym, życząc swoim fanom udanego tygodnia.

Fani szybko odpowiedzieli na jej post komplementami i słowami wsparcia, co zapewne sprawiło, że samotny dzień w Polsce stał się przyjemniejszy.

Choć wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi, jedno jest pewne - życie Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek nadal budzi zainteresowanie i sympatię fanów, którzy czekają na rozwinięcie tej nieoczekiwanej historii.

Pisaliśmy również o: Kiedy po tym zdarzeniu zabrałam wnuka do siebie, mój syn dał mi wybór: albo on, albo mój wnuk. I dokonałam wyboru

Może zainteresuje:  Krzysztof powiedział żonie, że w jego życiu pojawiła się inna kobieta. Następnego dnia zmienił zdanie

Przypominamy o: Spoczynek Kamila Durczoka. Wspomnienie rodzinnej traumy, której nie mógł pokonać