Podczas wizyty u mojej teściowej, która znajdowała się spory kawałek drogi od naszego miasta, zobaczyłem prawdziwe priorytety Adama.

Pomimo tego, że moja teściowa miała zaledwie 62 lata, przeszła na wcześniejszą emeryturę i była teraz zaskoczona niewielkim wsparciem, jakie otrzymywała od państwa.

Jednak regularnie otrzymywała od Yury duże sumy pieniędzy, które frywolnie wydawała na ubrania i rozrywkę.

Wizyty były wypełnione jej skargami na tajemnicze dolegliwości. Podczas gdy moja własna matka, która była od niej starsza, była w dobrej formie fizycznej i pracowała, moja teściowa grała słabą kartą.

Zmanipulowała Adama emocjonalnie, wyrażając chęć, by się do niej wprowadził.

Popularne wiadomości teraz

"Zarządzałem w naszej rodzinie. Myślałem, że trzymam wszystko pod kontrolą. Teraz moje ręce są związane"

Mąż wspomniał o trzecim dziecku: "Muszę zostać ojcem syna". A co, jeśli znowu urodzę córkę: "Wracamy do domu i staramy się lepiej, czy jak"

„Zmęczona sprzątaniem, zaproponowałam, żebyśmy pojechali do niego. Po kilku minutach szliśmy do jego mieszkania. Spodziewałam się zastać tam bałagan”

„Synowe się postarały. No cóż, postanowiłam odpłacić im tym samym. Na Dzień Matki podarowałam im obu użyteczny prezent – miskę”

Ku mojemu zaskoczeniu, zgodził się. Przez cztery miesiące mieszkaliśmy osobno: spełniał wszystkie zachcianki matki, zabierając ją nawet na luksusowe wakacje.

Kobieta, która rzekomo nie była w stanie sama się utrzymać, pojechała do Egiptu!

Poirytowana postanowiłam przywrócić normalne życie.

Zainicjowałam rozwód i zmieniłam zamki w moim mieszkaniu.

Nieruchomość była prezentem od moich rodziców, a Adam nawet oficjalnie tam nie mieszkał. Choć niektórzy uważali, że postąpiłam pochopnie, wiedziałam, że tak będzie najlepiej.

W wieku 41 lat nie byłam gotowa na bycie zwykłą opiekunką dla mojej manipulującej teściowej. Teraz Adam był jej pionkiem, a ja miałam wolność.

Pisaliśmy również o: Mąż zostawił mnie w ciąży i zniknął. Wrócił dopiero po 10 latach i powiedział co następuje, po czym przez długi czas nie znalazłam dla siebie miejsca

Może zainteresuje: Marcin Hakiel i Katarzyna Skrzynecka znowu razem? "Najpierw musi być decyzja"

Przypominamy o: W królestwie bieli i koronki. Katarzyna Cichopek przedstawia swój wybór sukni ślubnej