Na ceremonię ślubną zaproszono niewiele osób. Tylko krewni i przyjaciele panny młodej. Krzysztof powiedział, że przyjdzie z rodziną, więc nie martwiła się.

Minęło półtorej godziny, ale pan młody wciąż się nie pojawiał. Anna oddzwoniła do niego: "Rozmówca jest niedostępny, proszę oddzwonić później". Goście zaczęli się denerwować, dlaczego się spóźnił?

Ich kolej już minęła, ale Anna miała nadzieję, że pan młody się pojawi. Wyszła na ganek, wypatrując przyjścia Krzysztofa. Nieopodal palił papierosa mężczyzna przebrany za pana młodego.

Zauważył dziewczynę ze łzami kapiącymi z oczu. Zapytał ją, co się stało. Kiedy Anna powiedziała mu, że pan młody nie przyszedł, mężczyzna odparł, że z nim jest tak samo. Panna młoda nie przyszła.

Spojrzeli na siebie. Mężczyzna przedstawił się: "Adam". "Anna" - odpowiedziała dziewczyna.

Popularne wiadomości teraz

"Moja córka powiedziała mi o swojej trzeciej ciąży i wprowadziła się do mojego mieszkania. Moje życie już nigdy nie będzie takie samo"

"Moja teściowa zniszczyła moje małżeństwo, a teraz prosi o pozwolenie na widzenie się z jej wnukami: ma odwagę"

"Zakochałam się w moim kierowcy w wieku 50 lat. Nie sądziłam, że to możliwe, ale mam męża"

"Kiedy zaszłam w ciążę, mój mąż nie chciał nic słyszeć o dziecku. Teraz mieszkam z dzieckiem u rodziców i chodzę do niego"

- "Czy pomyślałaś to samo co ja? Czy chcesz wyjść za mąż? Anna skinęła głową.

Szybko zaprosili swoich świadków i zapisali ich. Okazało się, że wynajęli tę samą restaurację na wesele, ale w różnych salach.

Mamusie i tatusiowie poznawali się i nie wiedzieli jak się zachować. Nie byli na to gotowi. Ale kiedy usiedli przy stole, po pierwszym drinku wszystko wróciło do normy.

Wesele było głośne. Goście po obu stronach nawet nie zdawali sobie sprawy, że mają nowych narzeczonych. Adam i Ania odnaleźli się. Dziękują swoim byłym, że w porę zostawili ich w urzędzie stanu cywilnego.

Dziś mają dwie córki. Adam mówi, że na tym nie poprzestaną, chce mieć syna. Anna śmieje się radośnie na te słowa.

Kilka lat po ślubie Anna spotkała swojego byłego narzeczonego. Nie poznała go.

Podszedł do niej, zatrzymał ją i przeprosił. Zapytał, czy chciałaby go jeszcze zobaczyć. Ku zaskoczeniu Krzysztofa, Anna roześmiała się radośnie, podziękowała mu i poszła w swoją stronę. Mężczyzna patrzył za nią ze zdziwieniem. Za co mu dziękowała?

Pisaliśmy również o: Matka nie wierzyła swojemu synowi, ale potem zaczęła go szanować jako prawdziwego mężczyznę

Może zainteresuje: Z nastolatki w domu Wielkiego Brata do babci. Nowe życie Karoliny z 'Big Brothera'"

Przypominamy o: Syn uciekł z domu, ponieważ wstydził się wad swojej matki. Dopiero gdy odeszła, chłopiec poznał prawdę o swojej matce i był załamany