Dla mnie najważniejsze jest to, że jest szczęśliwy. Żaden z jej przyjaciół nie wątpił, że młoda kobieta wyszła za mąż wyłącznie dla pieniędzy syna.

Aby nie puścić tak godnego pozazdroszczenia mężczyzny i mocniej związać go ze sobą, moja synowa natychmiast zaszła w ciążę.

"Pewnego dnia mój syn przyszedł do nas radosny. Lśnił jak nowa moneta. Powodem jego radości było badanie USG mojej żony.

Zgodnie z wynikami badania lekarze stwierdzili, że urodzi się chłopiec. W końcu zawsze marzył o spadkobiercy swojego biznesu.

Mój mąż był tak samo podekscytowany tą wiadomością, jak mój syn. Miał też swoje marzenie - aby jego wnuk nosił jego imię. Frol to stare, rzadkie imię. Wkrótce postanowiliśmy z mężem odwiedzić syna i synową i porozmawiać o imieniu wnuka.

Popularne wiadomości teraz

"Ja tu rządzę": moja teściowa robiła mi wyrzuty przy gościach, ale przypomniałem jej, na czyj koszt żyje

"Syn postanowił przedstawić nas swojej narzeczonej, która okazała się mieć temperament, ale nie zgodziliśmy się na jej warunki: byliśmy rozczarowani"

"Mój kuzyn zadzwonił i powiedział, że tylko krewni powinni być obecni na ślubie: jak to możliwe, że mój mąż nie będzie obecny"

"Urodziłam dziecko z żonatym mężczyzną. W wieku 35 lat nie ma co być zbyt wybredną. Ale nie wszyscy wokół mnie tak myśleli"

Syn zajmuje się firmą, a żona domem. Zadałam więc synowej nurtujące nas pytanie: "Jak postanowiłaś nazwać swojego syna?" "Nie zastanawiałam się nad tym" - odpowiedziała obojętnie.

- A może nazwać syna po dziadku? Moja synowa roześmiała się w odpowiedzi. Pomyślała o swoim ojcu, którego nigdy nie poznała.

Kiedy zrozumiała, że nie mam na myśli jej ojca, powiedziała: "Nie. To imię będzie mu dokuczać w szkole.

Nie chcę nawet o tym rozmawiać" - odparła synowa.

"Mój syn nie powiedział nawet słowa przeciwko swojej żonie. A mój mąż ma nawet lód. Dopiero co czekał na wnuka, był bliski spełnienia marzenia, a teraz takie rozczarowanie.

Dlaczego moja synowa tak lekceważy swojego teścia? Nie dość, że odmówiła, to jeszcze przedstawiła swoją odpowiedź z bezczelną miną.

Próbowałam przekonać mojego syna, ale on nie chce kłócić się ze swoją żoną. A mój mąż nie chce go więcej widzieć po tym, jak jego synowa odmówiła.