Osoba, która doprowadziła ich do tego stanu, miała się wkrótce pojawić. Pod dom podjechało żółte Porsche.

Wysiadł z niego młody mężczyzna ubrany w drogi markowy garnitur i luksusowe skórzane buty. Wydawał się być naprawdę poważną i rzeczową osobą.

Gdy tylko wszedł do mieszkania, natychmiast powiedział:

"Mam rodzinę i dzieci. Jestem sławną osobą i zajmuję wysokie stanowisko. Nie mogę opuścić mojej rodziny i wnieść o rozwód dla twojej córki.

Mam jednak inną propozycję. Jeśli urodzi się chłopiec, przekażę mu dwie firmy i dam mu 10 milionów euro; jeśli urodzi się dziewczynka, jej konto bankowe będzie co roku zasilane kwotą 2 milionów euro. Ponadto odziedziczy moją fabrykę i 7 milionów euro.

Popularne wiadomości teraz

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Stoję przed mieszkaniem twojego kochanka, kiedy przyjedziesz, otwórz drzwi". Marta nie spodziewała się takiej reakcji męża

Jeśli chodzi o matkę tego dziecka, jestem gotów dawać jej 1 milion obcej waluty rocznie. A jeśli dojdzie do poronienia..."

Nagle ojciec podrywa się na nogi i surowo odpowiada:

"Wtedy znowu zrobisz dziecko!"

Czy myślisz, że można zaakceptować pozycję samotnej matki, jeśli w zamian obiecuje się pełne bezpieczeństwo finansowe?