Chciała mieć zwierzaka, ale jej rodziców nie było na to stać. Przestała tego chcieć. Jest posłuszną dziewczynką.

Chciała nową lalkę, ale jej mama nie miała pieniędzy. Przestała o niej marzyć. Mądra dziewczynka.

Chciała spędzać czas z mamą, ale ta była zajęta swoimi sprawami. Przestała tego chcieć. Wygodna dziewczyna.

Chciała wyjść za mąż i przeprowadzić się do obiecującego miasta, aby zmienić swoje życie. Ale nic z tego nie wyszło. Zrezygnowała z siebie. Uległa dziewczyna.

Chciała mieć dzieci, ale nie miała komu ich urodzić. Zaakceptowała ten fakt. Sprytna dziewczyna.

Popularne wiadomości teraz

"Nie ufaj Lisie, to zła osoba. Znam ją od 20 lat". To nie powstrzymuje jej przed korzystaniem z usług twojego męża

"Całe życie zdmuchiwałam z ciebie kurz, a ty poszedłeś do swojej kochanki: to twoja wina"

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

Chciała wyjechać za granicę, ale nie miała z kim zostawić starszej matki. Więc została. Troskliwa córka.

Chciała wyjechać w cieplejsze klimaty, ale miejsce pracy nie pozwoliło jej na urlop. Pogodziła się z tym. Ciężko pracująca dziewczyna.

Pewnego ranka otworzyła oczy i zdała sobie sprawę, że nie chce niczego innego. Absolutnie niczego. Dlaczego miałbyś czegoś chcieć, jeśli nie masz zamiaru tego dostać? Stało się to dla niej częstym zjawiskiem.

Zaczęła czuć się przygnębiona. Przyjaciele przekonywali ją, że nie ma w tym nic złego. W rzeczywistości fajnie jest nie mieć żadnych oczekiwań! W końcu kiedy ludzie nie dostają tego, czego chcą, są bardzo rozczarowani. A w jej przypadku nic nie jest w stanie zepsuć jej nastroju.

Jednak straciła apetyt. Straciła dużo na wadze. Jej życie stało się zwykłą egzystencją. Puste i bez znaczenia.

Pewnego dnia spotkała w sklepie chłopca. Chłopiec gorzko płakał i prosił matkę, by kupiła mu zabawkę. Zaczął wpadać w prawdziwą histerię, a dziewczynka zaczęła płakać. W końcu przypomniała sobie, że w dzieciństwie chciała mieć lalkę. Nadszedł czas, aby ją kupić i spełnić jej życzenie!

Ta myśl ją zainspirowała. Zaczęła myśleć o tym, co jeszcze chciałaby dostać i spełnić wszystkie swoje dawne marzenia.

W drodze do sklepu z zabawkami uśmiechała się do przechodniów i cieszyła się ciepłym słońcem. Wygląda na to, że odzyskała chęć do życia.

Kochanie siebie i dbanie o siebie jest niezwykle ważne. Rób to, co przynosi ci radość. Wypełnij swoje życie sensem, szczęśliwymi chwilami i energią. Zasługujesz na troskę, szacunek i możliwość spełnienia swoich marzeń.