Kiedy zobaczyłem ten obrazek: małe dziecko i przerażającą psią twarz, natychmiast zacząłem szukać kija. Dziecko nie rozumiało, co się dzieje i uśmiechało się do psa. Matka stała tam, nie mogąc się ruszyć ze strachu.

Gdy tylko spróbowałem podejść do psa, natychmiast obnażył zęby. Mały chłopiec postanowił włożyć dłoń do pyska zwierzęcia, pies nie był zadowolony, ale nie przestał obserwować dzieciaka. Z czasem chłopiec zaczął rozmawiać ze zwierzęciem i zaproponował, że z nim zamieszka.

Pies nadal obserwował rozmawiającego z nim Maksa, po czym cofnął się o krok i podbiegł do starej żelbetowej rury, wyjął coś i położył przed chłopcem. W tym czasie właśnie odgrodziliśmy chłopca od psa, a zwierzę trzymało w zębach kość.

Byliśmy tym niesamowicie poruszeni. Po jakimś czasie spotkałem podobnego psa w pobliżu tego miejsca, ale był zadbany i nosił obrożę. Pomyślałem o niesprawiedliwości życia, ponieważ te dwa psy są takie same, ale ich los jest zupełnie inny.

Czy ten pies jeszcze żyje? Ta zima była bardzo mroźna. Nagle ogarnęło mnie uczucie wstydu za zwierzę. Na szczęście miałem szczęście spotkać matkę Maksa, która powiedziała mi, że zabrali bezpańskiego psa do wioski. Teraz moja dusza jest spokojna.

Popularne wiadomości teraz

Mężczyzna poślubił dziewczynę i wychował jej dziecko. Wiele lat później ich córka postanowiła poznać własnego ojca

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

Pewien facet znalazł zniszczony portfel. Nie miał pojęcia, do czego może on prowadzić: „ Czekałam na ciebie całe życie”

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”