20-letnia piękność i jej szef szybko zapałali do siebie uczuciem i rozpoczęli związek. Zaangażowali się w niego tak bardzo, że Olga musiała myśleć o urodzeniu dziecka zamiast o obronie dyplomu.

Igor kierował działem finansowym prestiżowej organizacji. Miał nie tylko dobrą pozycję, ale także pełną rodzinę. W domu czekała na niego żona i dwójka dzieci. Jego kochanka wiedziała o tym od samego początku.

Młoda piękność była pewna, że mężczyzna zostawi żonę dla niej, więc nie zwracała uwagi na pieczątkę w paszporcie. Później Ola dowiedziała się, że nosi pod sercem dziecko.

Zamiast podzielić się tą wiadomością z ojcem dziecka, postanowiła poczekać i zrobić to później. Igor dowiedział się o ciąży dopiero w piątym miesiącu.

Igor mówił, że nie zostawi rodziny i uważał, że Olga robi wszystko, by nie zajść w ciążę.

Popularne wiadomości teraz

"Gdy tylko pensja mojego męża wzrosła, wszystkie obowiązki w domu spadły na moje barki: teraz zachowuje się jak dyrektor"

"Przestałam dawać pieniądze mojej matce i siostrze i natychmiast przestałam być mile widzianym gościem w ich domu"

"W sklepie zauważyłam dość efektowną parę, która pomimo drogiego wyglądu nie podobała mi się: ubrania nie są najważniejsze"

"Każdego dnia widziałem moją żonę siedzącą na kanapie z włączonym telefonem: jestem tym zmęczony, muszę coś zmienić"

Syn niedawno skończył 2 miesiące, a jego ojciec nawet nie odbiera telefonu od byłej kochanki. Jak Ola może dotrzeć do Igora? Chce przekonać go, by z nią został. Planuje udać się do jego domu, aby porozmawiać twarzą w twarz z jego legalną żoną.

Co sądzisz o tej sytuacji? Co powinna zrobić samotna matka z dzieckiem na ręku? Czy mężczyzna powinien być odpowiedzialny za dziecko urodzone poza związkiem małżeńskim?