Jednak ostatnio jej zachowanie wydaje mi się dość dziwne. Moja żona zaczęła późno wracać z pracy i rzadko odbierała telefon. W weekendy wychodziła z domu, niczego nie wyjaśniając. A jej wygląd znacznie się poprawił, stała się szczuplejsza i kupiła nowe ubrania.

Być może inny mężczyzna byłby zadowolony z takich zmian, ale mnie one tylko zaniepokoiły. Zacząłem się zastanawiać, co mogło spowodować jej zachowanie. Nie przychodziło mi do głowy nic poza jej kochankiem. Myślałem, że mnie zdradza, bo kiedy wracała do domu, od razu brała prysznic i promieniała szczęściem przez cały dzień.

Byłem zmęczony jej szczęśliwą twarzą. Zacząłem ją pytać, co jest powodem takiej radości, a ona natychmiast zmieniała temat. Po moich sugestywnych pytaniach nic się nie zmieniło. Nadal wychodziła i nawet jej syn zaczął to zauważać. Zapytał mnie, dokąd idzie jego matka, a ja musiałem wymyślać bajki w odpowiedzi.

Zbliżały się moje urodziny. Moja żona brała prysznic, gdy nagle otrzymała wiadomość na telefonie od mężczyzny, którego nie znałem. Ciekawość wzięła nade mną górę i przeczytałem ją. Na ekranie widniało miejsce i godzina spotkania.

Byłem bardzo zły i wpadłem do łazienki, aby poprosić o wyjaśnienie.
Kobieta była bardzo przestraszona i powiedziała mi, że to jej nauczycielka tańca.

Popularne wiadomości teraz

"Gdy tylko pensja mojego męża wzrosła, wszystkie obowiązki w domu spadły na moje barki: teraz zachowuje się jak dyrektor"

"Mój mąż naśmiewał się ze mnie, myśląc, że bycie gospodynią domową jest łatwe: dobrze, że później zmienił zdanie"

"Moja synowa domaga się kredytu hipotecznego, mimo że mieszkamy we własnym mieszkaniu. Mówi, że myśli o mężu, ale ja jej nie wierzę"

"Kiedy mój były mąż poprosił mnie, żebym do niego wróciła, myślałam, że za mną tęskni: wszystko okazało się prostsze, potrzebował sprzątaczki"

Na początku nie bardzo w to wierzyłem, ale następnego dnia moja żona postanowiła przedstawić mnie temu mężczyźnie. Okazał się bardzo miłą osobą, a taniec, którego nauczył moją żonę, był wspaniały. Teraz moja żona i ja mamy znacznie lepsze relacje.

Postanowiliśmy nawet wysłać naszego syna do studia tańca.

Wniosek: Ludzie, przestańcie wyobrażać sobie rzeczy, które są fantastyczne. Zajmujcie się problemami lub rozwiązaniami tu i teraz.