I nadszedł ten dzień. Anna wyglądała olśniewająco. Spotkała się z przyjaciółką i poszła w kierunku szkoły. Po drodze spotkała Donalda i jego przyjaciela.

Donald spotykał się z Anną i nawet jej się oświadczył. Ale najpierw musiał odbyć służbę wojskową. Dziewczyna nie chciała na niego czekać, ponieważ nie była jeszcze gotowa na poważny związek.

Donald przyszedł z przyjacielem, którego Anna od razu polubiła. Był wysokim, przystojnym facetem, który świetnie wyglądał w mundurze marynarki wojennej. Na sali przyjaciel Donalda poprosił Annę do pierwszego tańca.

Dziewczyna po prostu rozpłynęła się w jego bezdennych oczach. Przytuliła się do niego i wyobraziła sobie, że spędzi z nim resztę życia. Ten facet był księciem z bajki, o którym Anna marzyła przez te wszystkie lata.

Potem poszli na spacer z przyjaciółką. Facet nieustannie flirtował z dziewczyną, a ona była po prostu zachwycona. Zdała sobie sprawę, że on też ją lubi. Potem wszystko się wydarzyło. Anna nie mogła się oprzeć tak przystojnemu mężczyźnie.

Popularne wiadomości teraz

"Kiedy mój mąż nie chciał naprawiać kranu ani wykonywać prac domowych, przestałam dla niego gotować"

"Poszłam na randkę z bardzo miłym mężczyzną, byłam nim zafascynowana przez cały wieczór, dopóki czegoś nie zrobił"

"Moja synowa domaga się kredytu hipotecznego, mimo że mieszkamy we własnym mieszkaniu. Mówi, że myśli o mężu, ale ja jej nie wierzę"

"W sklepie zauważyłam dość efektowną parę, która pomimo drogiego wyglądu nie podobała mi się: ubrania nie są najważniejsze"

Później chłopaki wrócili do swojego miejsca pracy, a Anna postanowiła zapomnieć o wszystkim jak o złym śnie.

Zdała sobie sprawę, że nie potrzebowała faceta, a on po prostu ją wykorzystał. Najgorsze stało się później: dowiedziała się, że jest w ciąży.

Anna natychmiast powiedziała o tym rodzicom, ale nie przyznała się, kto jest ojcem dziecka. Rodzice postanowili znaleźć go na własną rękę. Najpierw zapytali Joannę, ponieważ była najlepszą przyjaciółką Anny. Joanna nie wiedziała, że Anna jest w ciąży, ale opowiedziała im o epizodzie, który wydarzył się na balu maturalnym. Joanna napisała list do Donalda, a on z kolei zwrócił się do przyjaciela. Chłopak odmówił bycia ojcem dziecka i powiedział, że dziewczyna jest wszystkiemu winna.

Donald zdał sobie sprawę, że nie przekona przyjaciela do wychowania dziecka. Był tak zakochany w Annie, że postanowił z nią być, mimo że miała dziecko innego mężczyzny. Anna wstydziła się pojawić w ciąży w wiosce, więc zgodziła się na propozycję Donalda.

Wkrótce para doczekała się córki, Natalii. Donald wychował córkę jak własną i był przykładnym ojcem. Mężczyzna bardzo kochał swoje dziewczynki, więc robił dla nich wszystko. Natalia była dobrą dziewczyną, ukończyła szkołę ze złotym medalem i sama wstąpiła do instytutu. Później stała się odnoszącą sukcesy bizneswoman i miała własną rodzinę.

Później jej matka otrzymała rozczarowującą diagnozę i postanowiła powiedzieć córce całą prawdę. Natalia była bardzo zaskoczona, ponieważ była pewna, że ojciec ją kochał i zawsze dbał o nią jak o swoją własność.

Minął rok, ale myśl o własnym ojcu prześladowała Nastię. Nie zamierzała zdradzić Donalda, chciała tylko spojrzeć w oczy swojemu biologicznemu ojcu. Weszła do Internetu i znalazła swojego ojca. Mężczyzna zaproponował, że zapłaci dziewczynie za zostawienie go w spokoju.

Natalia podziękowała przyjacielowi za to, że zostawił z nią matkę, a dzięki niemu miała wspaniałego ojca. Po tej historii już o nim nie wspominała.