Patrząc na tego kota można lekko przestraszyć. Okazuje się, że nie wszyscy zwierzęta są mile i ładne. Najbardziej puszysty kot ma na imię Pułkownik Meow i to jest całkowita prawda, że ona jest najbardziej puszystym kotem, o tym świadczy Książka Rekordów Guinnessa.

Ulubieńcy z programu Rolnik szuka żony rozstali się. Ania podała powód

Do niej kota zaliczono w 2013 roku. Jego właściełka, Ann-Marie Evie, wzięła tego cuda ze schroniska dwa lata wcześniej, w 2011 roku.

Najbardziej puszysty kot na świecie

Pułkownik - krzyżówka rasy perskiej i himalajskiej, jej długość włosia wynosiła 22,89 cm. Pomimo swojej "czupryny" jest najbardziej znany ze swoim ryjem, który pokazuje, że ona zawsze jest zły.

Popularne wiadomości teraz

Nowe restrykcje w Polsce. Zaczynamy kolejny lockdown

Tradycyjny polski miodownik. Sprawdzony przepis

Najlepsza opiekunka dla mojego dziecka. Filmik, na którym dzieciak bawi się z psem

Pułkownik - najbardziej puszysty kot

W listopadzie 2013 roku właścicielce powiedzieli, że jej kot ma poważne problmy z sercem. W styczniu 2014 kotka nie stało.

Czytaj o tym, jak weterynarz uratował trzech kocięt. Ta historia rozpoczęła się w chłodną i deszczową noc, kiedy trzy osierocone kocięta zostały przywiezione do kliniki przez weterynarza Gila Nuneza. Dobre ludzie znalazli malych zwierzaków na ulicy. Byli sami, bez matki. Małe dwutygodniowe młode były całkowicie wilgotne, odwodnione, całkowicie wyczerpane i bardzo chore.

Matka-Pit-bull rozpaczliwie prosi, aby do niej wrócili się jej dzieci. Kiedy ochotnicy przybyli na miejsce, zobaczyli biednego psa. Samica pit bull rzuciła się na ludzi, jakby byli jej ostatnią nadzieją. Oblizała ręce i spojrzała smutnymi oczami. Zaprosił mężczyznę, żeby gdzieś poszedł. Wyglądało na to, że prosi o pomoc. Szczegółowo na ten temat, czytaj w naszym artykule.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com