Nasze ukochane małe bracia, czyli nasze piski, to zawsze dla nas wielkie przyjaciele. Kochamy ich bezgranicznie i zawsze staramy się zrobić dla nich wszystko, co jest najlepsze. Natomiast czasami psy potrafią zachowywać się z ludźmi w bardzo negatywny sposób.

Metamorfoza uczestniczki Projekt Lady. Teraz wygląda zupelnie inaczej

Często zdarzają się takie przypadki, kiedy pies na ulicy atakuje dorosłego człowieka, a tym bardziej małego dziecka i robi mu wielką szkodę. Wszystko to wynika jeszcze z urazu w głowie samego psa, którego kiedyś było źle traktowano. Więc w przyszłości, kiedy ktoś stara się podejść do psa i go głaskiwać, to w tą samą chwilę on uważa, że chcemy my zrobić wielką krzywdę.

Koronawirus w Szczecinie. Najnowsze doniesienia

Popularne wiadomości teraz

"Zamówiłam jedzenie z dostawą i poprosiłam męża, aby za nie zapłacił, powiedziałam, że mu oddam: następnego dnia przypomniał mi o długu"

"Jak ojciec może tak lekceważąco traktować własne dziecko. Jego partnerka może ubiegać się o jego dziedzictwo"

"Syn postanowił przedstawić nas swojej narzeczonej, która okazała się mieć temperament, ale nie zgodziliśmy się na jej warunki: byliśmy rozczarowani"

"Mój kuzyn zadzwonił i powiedział, że tylko krewni powinni być obecni na ślubie: jak to możliwe, że mój mąż nie będzie obecny"

Aby ludzie nie cierpiali z atak złych psów, wymyśłono taką dobra akcję, która nazywa się "Żółty pies". Została ona stworzona jeszcze w 2012 roku i funkcjonuje w 45 krajach. Chodzi tu o to, że na zwykłego ulicznego psa przyciepiono żółta wstażkę. Ona pokazuje, że dany pies jest szczegółnie złośliwy i podchodzić do niego jest bardzo niebiezpieczne dla twojego zdrowia. 

Otóż, jeżeli zobaczyłeś na ulicy takiego psa, to musisz go unikać. Możliwe, że zrobi tobie wielką krzywdę. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com