Do ginekologicznego gabinetu często przychodzą młode niedoświadczone dziewczyny, które nie wiedzą, z której strony podejść do fotela ginekologicznego, kobiety w ciąży, z którymi często zdarzają się komiczne sytuacje, oraz po prostu bardzo ekscentryczne panie.

Ginekolodzy podzielili się zabawnymi historiami ze swojej praktyki.

Historia 1 “Zagubiona prezerwatywa”

„Kiedyś przyszła do mnie na wizytę para zakochanych, chłopak i dziewczyna. Oboje byli bardzo zmartwieni. Pytam ich, co ich martwi. Wahają się, wzruszają ramionami, wymieniają spojrzenia, rumienią się. W końcu jednak powiedzieli, o com im chodzi. Okazało się, że podczas seksu… „zgubili” prezerwatywę w pochwie dziewczyny. Mówią, że szukali, szukali, ale nie znaleźli.

Usadziłam dziewczynę na fotel ginekologiczny i zbadałem ją. Oczywiście w środku nie było żadnej prezerwatywy. Nie wiem, gdzie go zgubili, ale na pewno szukali w złym miejscu!”

Z kobietami w ciąży bardzo często zdarzają się jakieś zabawne sytuacje, ponieważ mózg przyszłej matki jakby ignoruje wszelkie nieistotne dla dziecka informacje.

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Historia 2 "Zła pamięć"

„Pewnego razu przyszła do mnie dziewczyna w ciąży, od której trzeba było pobrać wymazy. Taka młoda dziewczyna, około 18 lat. Była jeszcze na wczesnym etapie ciąży. Powiedziałem jej, żeby się rozebrała i położyła na fotelu. Odwróciłam się na chwile, aby wyjąć pędzelek i probówkę, założyłam jednorazowe rękawiczki – standardowy etap przygotowawczy. Wracam do pacjentki i widze, ze dziewczyna leży na fotelu w pełnej gotowości. Natomiast gotowość widać tylko na jej twarzy. Zdjęła sukienkę, a majtki zostawiła.

Roześmiałam się i powiedziałam jej: „Zapomniałaś coś zdjąć”. Jaka ona była zawstydzona! Powiedziała, że ​​po prostu zapomniała, że ​​ma na sobie majtki. W ten sposób ciąża zmienia mózg prawie każdej kobiety”.

Wiec nie tylko prezerwatywy giną w „głębinach” kobiet. Czasami ginekolodzy wydobywają „stamtąd” o wiele bardziej nieoczekiwane rzeczy!

Historia 3 „Czekoladowa pasja”

„Jakoś przyszła do mnie na wizytę podekscytowana para. Dziewczyna była bardzo skrępowana i dziwnie się poruszała. Okazało się, że niedoszłe kochankowie dali się ponieść emocjom i postanowili nieco urozmaicić swoje pieszczoty. Facet wepchnął do pochwy swojej partnerki tabliczkę czekolady, która tam po prostu utknęła.

Kłopot polegał na tym, że nie tylko oni, ale i ja nie potrafiłem wydobyć stamtąd tej czekoladki. Miałem tylko  dwie opcje w tej sytuacji: albo gorącą kąpiel, która roztopi tabliczkę czekolady (żart), albo usunięcie czekoladki pod narkozą. Na szczęście zakochani wybrali właściwą opcję”.