Film TikTok z buldogiem o imieniu Walter otrzymał tysiące komentarzy i polubień. Wszystko dzięki temu, że pies został uznany za prawdziwą królową dramatu. Rzeczywiście, to z nim nagrano chyba najbardziej emocjonujący film na TikTok.

Jak obecnie wygląda Lucelia Santos, która 45 lat temu zagrała główną rolę w telenoweli „Niewolnica Isaura”

Walter, siedząc w samochodzie właściciela, miał nadzieję, że wypuszczą go na spacer. Jak wyjaśniła właściciełka, uwielbia chodzić, ale tego dnia na trawę, po której uwielbia się toczyć, spryskano pestycydy. Tylko jak wytłumaczyć psu niebezpieczeństwo?

Piękna i młoda! Katarzyna Cichopek pokazała zdjęcie z młodości

W rezultacie Walter, który musiał zostać w samochodzie, zaczął wyć. "Przestań mi przeszkadzać!" - gospodynia zaczęła się z nim kłócić. Ale buldog był nieugięty i nadal pokazywał całym swoim wyglądem, jak cierpi. 

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

 

@waltergeoffrey

He also hates that his harness isn’t designer. ##foryou ##foryoupage ##dogsoftiktok ##frenchie ##waltergeoffreythefrenchie ##waltergeoffrey

♬ original sound - waltergeoffrey

Odważny ojciec samodzielnie odebrał poród u swojej żony. Ten dzień małżeństwo z Żar będą wspominać jeszcze długo. Pani Karolina z dnia na dzień musiała urodzić i z wielką niecierpliwością czekała na pojawienie się kolejnego dziecka w rodzinie. Skurcze porodowe pojawiły się w zbyt szybko! Kobieta zaczęła rodzić! Jej mąż Przemysław, który jest z zawodu elektronikiem, natychmiast wyzwał karetkę. Kontynuację możesz przeczytać w naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com