Kobieta o imieniu Rose od ponad 20 lat pracowała jako sprzątaczka w wielopiętrowym apartamentowcu. Kiedy świat ogarnęła pandemia koronawirusa i została wprowadzona kwarantanna, Rose straciła pracę, a wkrótce i mieszkanie.

Pomimo wszystkich trudności swojego życia, ta kobieta zawsze była bardzo miła i otwarta. Wszyscy mieszkańcy domu bardzo kochali Rosę i dlatego postanowili wesprzeć ją w tym trudnym czasie. Wręczyli jej prezent, który po prostu roztopił jej serce.

Pewnego dnia Rose została poproszona o sprzątanie dużego 4-pokojowego mieszkania. Kiedy ona skończyła prace, agent nieruchomości powiedział jej: „Wiem, że to był trudny rok dla Pani i Pani rodziny, spotkało Pani wiele trudności finansowych”.

Kobieta nie mogła zrozumieć, po co on to mówi, dlatego po prostu spojrzała na niego ze zdziwieniem. Agent kontynuował przemówienie i powiedział, że mieszkańcy tego apartamentowca bardzo ją pokochali i zadbali o nią.

„Jedyne, co Pani musi zrobić, to wziąć klucze i podpisać dokumenty. To mieszkanie jest Wasze na dwa lata!” - powiedział agent.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Rose nie mogła powstrzymać swoich emocji i wybuchła łzami szczęścia. Kobieta nie mogła uwierzyć w to, że to wszystko jest prawdą, i że jej rodzina będzie miała mieszkanie z dużym tarasem.

Obejrzyj filmik o tej niesamowitej historii:

Loyal cleaning woman who hit hard times during the Pandemic was given an apartment thanks to all the people who lived where she worked. She's given a 2 year lease. from nextfuckinglevel