Kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w naszym domu. To tam spędzamy bardzo dużo czasu. Niektórzy uważają nawet, że jest ona "duszą domu", gdzie odbywają się najpoważniejsze rozmowy i gdzie wyznawane są najskrytsze sekrety.

Kuchnia to także to miejsce, w które inwestujemy dość dużo pieniędzy w drogie meble czy kafle. Z tego względu nie tak łatwo ją wyremontować. Decyzja o zmianie tego wnętrza zazwyczaj jest bardzo przemyślana.

Magda Stużyńska mieszka jak w pałacu. Jej dom jest po prostu przepiękny

Z tego też względu trzeba postarać się, by już podczas remontu postawić na kuchnię, która będzie ponadczasowa, która wciąż będzie się nam podobać pomimo zmieniających się trendów. Warto więc postawić na naturalne materiały. Kamień czy drewno zawsze się sprawdzą. Dodatkowo warto wziąć pod uwagę stonowaną kolorystykę i oczywiście funkcjonalność naszej kuchni. Zadbaj o dobre oświetlenie i dużo miejsc do przechowywania. Nie zapomnij o dużej ilości kontaktów. Nie zapominaj też o blacie roboczym, by był odpowiednio długi.

Jeśli więc myślicie nad remontem, mamy coś dla Was. Poszukaliśmy 10 przepieknych projektów na kuchnie, które są przepiękne, a zarazem ponadczasowe.

Popularne wiadomości teraz

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

#1
fot. Pinterest

#2
Fot. Pinterest

#3
Fot. Pinterest

#4
fot. Pinterest

#5
Fot. Pinterest

TeleKamery kiedyś były hitem! Przypominamy najgłośniejsze stylizacje gwiazd z tej uroczystości

#6
Fot. Mieszkaj Dobrze

#7
Fot. Mieszkaj Dobrze

#8
Fot. Pinterest

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com