Ale kategorycznie sprzeciwiam się takim usługom, nawet jeśli chodzi o moich bliskich i przyjaciół.

Mężczyźni, strzeżcie się, tych kobiet trudno zapomnieć

I są ku temu dość ważne powody: powiem szczerze, że sam ich nie rozpoznałem, ale dopiero wtedy, gdy zdobyłem doświadczenie życiowe.

Jeśli chcesz zrobić wroga ze swojego wewnętrznego kręgu, pożycz mu pieniądze. Ponieważ pieniądze mogą zrujnować każdy, nawet najlepszy związek.

Zagrożenia dla dobrych relacji

Popularne wiadomości teraz

Czyścimy lustro mydłem do prania bez wody. Ta metoda była stosowana przez nasze babcie

Dzieci o jasnym i nietypowym wyglądzie. Ich piękno jest godne podziwu

Polskie piękności, które podbiły serca milionów widzów

Miesiąc urodzenia kobiety zdradza tajemnicę jej charakteru

Dlatego, jeśli chodzi o bliskich, w naprawdę trudnej sytuacji lepiej po prostu dać im bezpłatnie kwotę, z którą pozwolisz sobie na bezbolesne rozstanie. Taki akt zostanie ci przypisany z góry i nie będzie obciążał dobrych relacji kwestią pieniężną.

Ryzyko utraty pieniędzy

Świat jest pełen nieodpowiedzialnych ludzi, wśród których mogą być Twoi znajomi. Nie warto ryzykować i pożyczać pieniędzy, bo po prostu nie można ich zwrócić.

Druga opcja - dłużnik odłoży moment zwrotu, aż po prostu stracisz cierpliwość lub zapomnisz, że zrobiłeś dobry uczynek.

Bezbronność wobec siły wyższej Pożyczając pieniądze, zwłaszcza znaczną kwotę, narażasz się na ryzyko wystąpienia siły wyższej jeden na jednego, gdy sam potrzebujesz środków finansowych.

Codziennie myj ten przedmiot w swojej kuchni

Pożyczając komuś pieniądze, jasno dajesz tej osobie do zrozumienia, że ​​możesz wydać więcej niż zarabiasz. A to nie jest właściwa pozycja życiowa.

Czy nie byłoby lepiej dać pytającemu szansę zrozumienia przez jej błąd, że apetyty należy dostosowywać do ich zdolności do zarabiania? Zgadzam się, że nie jest tak źle.

Są ludzie, którzy są przyzwyczajeni do życia za pożyczoną kwotę. I robią to całkiem świadomie i rozważnie. Prawie zawsze dają pieniądze na czas - wszystko wydaje się być w porządku, odpowiedzialni ludzie.

Ale po chwili ponownie proszą cię o pożyczkę. Dzięki temu zawsze mają w obiegu pewną ilość, którą zarządzają według własnego uznania. Dlaczego więc nie zrobisz czegoś takiego - na przykład nie wpłacisz pieniędzy do banku na procent? Pieniądze muszą zarabiać.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com