W Indonezji doszło do strasznego incydentu. Ogromny 6-metrowy krokodyl zaatakował 8-letniego dzieciaka, który łowił ryby z tatą na rzece Tempakul we wschodniej prowincji Kalimantan, i połknął go.

Po ataku gad natychmiast wciągnął chłopca do wody. Ojciec, zszokowany tym widowiskiem, rzucił się do wody, aby uratować swoje dziecko. Mężczyzna z całych sil bił krokodyla pięściami. Niestety to nie pomogło i krokodyl po prostu połknął dziecko.

Do tej okropnej tragedii doszło 3 marca. Specjalistom służb ratunkowych udało się znaleźć zabójcę już następnego dnia, sto metrów od miejsca ataku. Ciało zmarłego dziecka zostało wyciągnięte z żołądka drapieżnika w wiosce Muara Bengalon w dystrykcie bengalskim.

Zdjęcie: ViralPress

Zdaniem jednego z ratowników krokodyl był zbyt silny i szybki, wiec ojciec chłopca po prostu nie miał szansy go uratować. To nie pierwszy raz, kiedy krokodyl zaatakował dziecko.

Popularne wiadomości teraz

"Nasz nowy dom" jednak zniknie z anteny? Informator Polsatu ujawnia wszystko

W październiku i listopadzie 2023 roku te znaki zodiaku staną się prawdziwymi szczęściarzami

Agnieszka Chylińska ogłasza zakończenie niespodziewanego małżeństwa. Mąż ujawnia przyczyny

Stara matka napisała poruszający list do swoich dzieci. Tak przenikliwie, że aż boli

Na tydzień przed tą tragedią miał miejsce podobny incydent. Inny 8-letni chłopiec również został zaatakowany przez gada w wiosce East Sepaso prosto podczas kąpieli w rzece. Jego ciała wciąż nie znaleziono.