W Indonezji doszło do strasznego incydentu. Ogromny 6-metrowy krokodyl zaatakował 8-letniego dzieciaka, który łowił ryby z tatą na rzece Tempakul we wschodniej prowincji Kalimantan, i połknął go.

Po ataku gad natychmiast wciągnął chłopca do wody. Ojciec, zszokowany tym widowiskiem, rzucił się do wody, aby uratować swoje dziecko. Mężczyzna z całych sil bił krokodyla pięściami. Niestety to nie pomogło i krokodyl po prostu połknął dziecko.

Do tej okropnej tragedii doszło 3 marca. Specjalistom służb ratunkowych udało się znaleźć zabójcę już następnego dnia, sto metrów od miejsca ataku. Ciało zmarłego dziecka zostało wyciągnięte z żołądka drapieżnika w wiosce Muara Bengalon w dystrykcie bengalskim.

Zdjęcie: ViralPress

Zdaniem jednego z ratowników krokodyl był zbyt silny i szybki, wiec ojciec chłopca po prostu nie miał szansy go uratować. To nie pierwszy raz, kiedy krokodyl zaatakował dziecko.

Popularne wiadomości teraz

Anna Klara Teodora świętuje 2. urodziny. Joanna Kurska przygotowała w tym dniu dla swojej córki wiele niespodzianek

Michał Wiśniewski znów planuje rozwód? Znana jest już nawet data. Fani są zdezorientowani

Adam Małysz zdradza, gdzie Marty Kubackiej udało się uratować życie. Cała prawda wyszła na jaw

Krzysztof Ibisz przygotowuje się do ponownego zostania ojcem. Ale wiadomości! „To było moje marzenie”

Na tydzień przed tą tragedią miał miejsce podobny incydent. Inny 8-letni chłopiec również został zaatakowany przez gada w wiosce East Sepaso prosto podczas kąpieli w rzece. Jego ciała wciąż nie znaleziono.