W Indonezji doszło do strasznego incydentu. Ogromny 6-metrowy krokodyl zaatakował 8-letniego dzieciaka, który łowił ryby z tatą na rzece Tempakul we wschodniej prowincji Kalimantan, i połknął go.

Po ataku gad natychmiast wciągnął chłopca do wody. Ojciec, zszokowany tym widowiskiem, rzucił się do wody, aby uratować swoje dziecko. Mężczyzna z całych sil bił krokodyla pięściami. Niestety to nie pomogło i krokodyl po prostu połknął dziecko.

Do tej okropnej tragedii doszło 3 marca. Specjalistom służb ratunkowych udało się znaleźć zabójcę już następnego dnia, sto metrów od miejsca ataku. Ciało zmarłego dziecka zostało wyciągnięte z żołądka drapieżnika w wiosce Muara Bengalon w dystrykcie bengalskim.

Zdjęcie: ViralPress

Zdaniem jednego z ratowników krokodyl był zbyt silny i szybki, wiec ojciec chłopca po prostu nie miał szansy go uratować. To nie pierwszy raz, kiedy krokodyl zaatakował dziecko.

Popularne wiadomości teraz

"Dokonałam kosztownych napraw w mieszkaniu, a mój mąż celowo wszystko psuje: może powinnam się z nim rozwieść"

"Sami wymyślimy, jak wychowywać dzieci, wy już swoje wychowaliście: moja synowa nie rozumie, że wychowywanie dziecka to praca"

"Po raz pierwszy kupiłam mango do spróbowania, ale moje wnuki wbiegły do pokoju i zaczęły mnie błagać: idźcie do mamy, niech wam kupi"

„Mój mąż zostawił mnie w chwili, gdy dostałam mieszkanie po babci: ta reakcja dała mi do myślenia”

Na tydzień przed tą tragedią miał miejsce podobny incydent. Inny 8-letni chłopiec również został zaatakowany przez gada w wiosce East Sepaso prosto podczas kąpieli w rzece. Jego ciała wciąż nie znaleziono.