A po transformacji kobieta dosłownie zaparła dech w piersiach: teraz niewiele osób zgadłoby, że jej prawdziwy wiek to 62 lata. Wygląda o 15 lat młodziej, a wszystko dzięki talentowi i wysiłkom mistrzów.

Postanowiono zmienić kolor na bardziej naturalny, ale nasycony: Tatiana farbowała w domu, więc ton był wyblakły. Fryzjerka Mikaela zasugerowała zmieszanie dwóch brązowych odcieni, co stworzyło piękny i naturalny tandem.

Przed nałożeniem farby włosy zostały poddane specjalnej kuracji chroniącej je przed uszkodzeniami. Po koloryzacji nastąpiło zmywanie, którego Tatiana bardzo się obawiała ze względu na dużą wrażliwość uszu. Ale mistrz był ostrożny i procedura zakończyła się sukcesem.

Popularne wiadomości teraz

Pewnego dnia nie poszłam do pracy, kupiłam zamek z wyprzedzeniem, wezwałam ślusarza i usiadłam, czekając, aż moja teściowa opuści dom

W szpitalu położniczym wszyscy patrzyliśmy z góry na Annę i jej dziecko. Ale 15 lat później, kiedy się spotkałyśmy, poczułam się nieswojo

Historia z życia wzięta. Moja narzeczona zostawiła mnie w dniu ślubu. 30 lat później spotkałem ją przypadkiem

Adam przywiózł ze wsi swoją starą matkę. Teraz miała zamieszkać z nimi. Oburzenie jego żony nie znało granic

Jej włosy są cienkie, więc ważne jest, aby wybrać odpowiednią fryzurę, która doda im objętości.

Długość do ramion była idealna: taka fryzura zawsze wygląda schludnie, jest łatwa w utrzymaniu i odświeża twarz. Mikaela zasugerowała swojej klientce użycie suchego szamponu, który oczyszcza, nie wysusza skóry głowy i sprawia, że loki są bardziej obszerne.

Fryzjerka zdecydowała się na dwie fryzury. Pierwsza to miękkie loki okalające twarz. Druga to tapirowane proste włosy, lekko podkręcone na końcach. Obie opcje są dobre i bardzo odpowiednie dla Tatiany.

Przed makijażem wizażystka Olga postanowiła skorygować brwi, ponieważ ten obszar twarzy jest jednym z najważniejszych. Równie ważna jest odpowiednia baza pod makijaż, którą zaleca się wybierać w świetle dziennym, a nie w świetle świetlówek.

Wizażystka wyrównała koloryt twarzy i zamaskowała wszystkie oczywiste niedoskonałości. Olga sprawiła, że jej oczy stały się bardziej wyraziste i podkreśliła usta szminką w aktualnym odcieniu. W rezultacie makijaż okazał się dość powściągliwy i naturalny, ale bardzo odświeżył wygląd Tatiany.

Transformacja zakończyła się pełnym sukcesem: Tatiana wygląda znacznie bardziej świeżo, kobieco i młodziej.

Pisaliśmy również o: Sensacyjna nowość: Małgorzata Tomaszewska ujawnia tajemnicę płci swojego potomka

Może zainteresuje Cię to: Tajemnicze zarobki gwiazd TVP odsłonięte: Piotr Kraśko na pierwszym miejscu

Przypominamy o: Justyna Steczkowska żegna swoją mamę: "Robiłam te wszystkie rzeczy, które robią pielęgniarze"