Na początku sierpnia Małgorzata ogłosiła swoją drugą ciążę i planowała powiększyć rodzinę. Jednak ostatnio musiała zmierzyć się z pewnymi problemami zdrowotnymi, które wymagały większej uwagi.

Teraz dzieli się z całym światem płcią swojego drugiego dziecka, a ta wiadomość sprawiła, że jej dzień stał się jeszcze jaśniejszy. Okazało się, że będzie to dziewczynka! Gwiazda TVP opowiedziała nam na gorąco, jak się czuje.

Małgorzata Tomaszewska to prowadząca popularny poranny program "Pytanie na Śniadanie" w polskiej telewizji TVP, a także mama 6-letniego Enzo. Po ogłoszeniu wspaniałej nowiny o swojej drugiej ciąży na początku sierpnia czuła się znakomicie.

Jednak w ostatnich tygodniach musiała stawić czoła pewnym problemom zdrowotnym, głównie związanym z ciężkim przeziębieniem i trudnościami w oddychaniu. To stanowiło dla niej prawdziwe wyzwanie.

Dziś, z ogromną radością i uśmiechem na twarzy, Małgorzata Tomaszewska podzieliła się na Instagramie wiadomością o płci swojego drugiego dziecka. Na zdjęciu widzimy prezenterkę obok pięknych różowych kwiatów.

Popularne wiadomości teraz

Polska pogrążona w żałobie. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość" i "Ojca Mateusza"

Historia z życia wzięta. Moja narzeczona zostawiła mnie w dniu ślubu. 30 lat później spotkałem ją przypadkiem

Córka wyszła za mąż i dopiero wtedy przyprowadziła swojego męża do wioski, aby spotkał się z jej matką

Moja siostrzenica szantażuje mnie i oskarża mojego syna przed moją teściową. Reakcja teściowej na to wszystko mnie zdumiała

W podpisie do zdjęcia Małgorzata napisała:

Marzenia się spełniają. Czekamy maleńka!

Redakcja "Super Express" postanowiła skontaktować się z prezenterką, aby dowiedzieć się więcej i zapytać, jak się teraz czuje.

Prezenterka podzieliła się swoimi marzeniami dotyczącymi płci drugiego dziecka:

Zawsze chciałam pierwszego chłopca i drugą dziewczynkę. Bo i ja zawsze marzyłam o starszym bracie.

Oczywiście, pytaliśmy ją również, czy od samego początku miała pewność, że będzie to dziewczynka. Małgorzata podzieliła się swoimi przemyśleniami:

Taaaaak od początku. Ludzie w komentarzach "Pytania na śniadanie" pisali na samym początku ciąży, że po oczach widzą, że dziewczynka. I Hubert mój fryzjer powiedział z taką pewnością - ja widzę po twarzy, to będzie dziewczynka. A ja podejrzewałam, bo sprawdziło się powiedzenie, że gorzej przechodzi się ciążę z córką. Ja miałam mdłości, cały czas spałam. Zupełnie inaczej niż w pierwszej ciąży.

To zdecydowanie szczególny i emocjonujący czas dla Małgorzaty Tomaszewskiej i jej rodziny. Jej pozytywne podejście do życia i ogromna radość z oczekiwania na narodziny drugiej córki napawa nas optymizmem. Życzymy jej i jej rodzinie wszystkiego najlepszego na tej pięknej i pełnej miłości drodze!