Jednak to, kto jest ojcem przyszłego maluszka, pozostaje tajemnicą. W międzyczasie, niestety, pojawiły się poważne problemy zdrowotne, które wstrząsnęły jej życiem.

Teraz, po przełomowych momentach, rodzina i fani prezenterki cieszą się z jej poprawy zdrowia i radosnych wieści.

Pierwsze informacje o drugiej ciąży Małgorzaty Tomaszewskiej pojawiły się na początku sierpnia, kiedy to prezenterka podzieliła się tą radosną nowiną z fanami. Niemniej jednak, to, kto stoi za tą ciążą, pozostaje zagadką, którą Małgorzata skrzętnie strzeże.

To, co jest pewne, to fakt, że cała rodzina prezenterki cieszy się z nadchodzącego przyrostu do rodziny, a gratulacje oraz wirtualne serduszka płyną z różnych stron.

Niestety, w tym szczęśliwym okresie, na drodze Małgorzaty Tomaszewskiej stanęły poważne problemy zdrowotne. W dramatycznym filmiku opublikowanym przez nią sama, możemy usłyszeć, jak opisuje swoje dolegliwości.

Popularne wiadomości teraz

"Moja córka robi wszystko, aby rozbić moją rodzinę, prawdopodobnie z powodu zazdrości: myśli, że powinnam być przy niej i to wszystko"

"Przestałam dawać pieniądze mojej matce i siostrze i natychmiast przestałam być mile widzianym gościem w ich domu"

"Kiedy mój były mąż poprosił mnie, żebym do niego wróciła, myślałam, że za mną tęskni: wszystko okazało się prostsze, potrzebował sprzątaczki"

Kobieta pamięta, jak jej ojciec, który porzucił rodzinę, wysłał jej cały list, gdy poprosiła go o kupno nowych butów

Z gardła przerzuciło mi się na zatoki. Nie mogę w ogóle oddychać, więc i spać nie mogę. Nie ma jedzenia w nocy. Nie mam siły jeść - żaliła się prezenterka TVP, która jest jednym z prowadzących popularny program "Pytanie na śniadanie".

Jednak teraz, na szczęście, wygląda na to, że najgorsze już za nią. Małgorzata Tomaszewska podzieliła się z fanami przełomowymi informacjami na Instagramie. 30 września poprowadziła koncert "Roztańczony PGE Narodowy", na którym tryskała energią. Po występie zamieściła post, który wstrząsnął fanami swoją pozytywną treścią.

Ponad 40 tys. ludzi i jedna niesamowita impreza! Choć nie pierwszy raz prowadziłam koncert na Stadionie Narodowym, to zawsze robi wrażenie. A na dodatek odzyskałam moc! Dziękuję, że jesteście! - napisała Małgorzata Tomaszewska.

To, że prezenterka odzyskała siły i energię, to zdecydowanie najlepsza wiadomość dla jej fanów, którzy mocno się niepokoili o jej zdrowie. Teraz Małgorzata Tomaszewska może skupić się na tym, co najważniejsze - swojej ciąży i przygotowaniach do przyjścia na świat kolejnego maleństwa. Praca na pewno zajmie teraz drugorzędne miejsce.

Zresztą, tuż po ogłoszeniu ciąży prezenterki, TVP wydało oficjalny komunikat, informujący o zmianach w ramówce. Jest to zrozumiałe, biorąc pod uwagę, że zdrowie Małgorzaty jest priorytetem.

Co ciekawe, zanim Małgorzata Tomaszewska opublikowała wiadomość o swojej radosnej nowinie, jej koledzy z programu "Pytanie na śniadanie" nieco wcześniej na wizji podzielił się tą informacją, co wywołało jeszcze większą radość wśród widzów.

W naszej galerii prezentujemy zdjęcia ciężarnej Małgorzaty Tomaszewskiej, która po dramatycznych chwilach znów emanuje radością i energią, gotowa do nowych wyzwań, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Pisaliśmy również o: Dramatyczne informacje o zdrowiu Kamila Stocha. "Sytuacja znacząco się pogorszyła"

Może zainteresuje Cię to: Porównania do Cichopek i Dominiki. Marcin Hakiel i jego tajemnicza partnerka na spacerze z córką Heleną

Przypominamy o: Anna Przybylska odeszła po wyczerpującej walce z chorobą. "Brała silne leki przeciwbólowe"