Marcin Hakiel, znany ze swojego występu w programie "Tańca z Gwiazdami," stał się jednym z ulubionych tematów plotek i mediów rozrywkowych. W ciągu ostatnich kilku miesięcy tancerz nieustannie dostarcza powodów do plotek, głównie za sprawą skomplikowanej sytuacji związkowej i romansów, które przyciągają uwagę mediów.

Po niedziwnym rozstaniu z Dominiką, która niespodziewanie opowiedziała się po stronie byłej żony Marcin Hakiel, tancerz był kojarzony z Magdaleną Stępień. Para pojawiła się razem na gali Party Fashion Night, co wzbudziło wiele spekulacji na temat ich relacji. Jednak oboje stanowczo zaprzeczyli jakiejkolwiek więzi między nimi i podkreślili, że są tylko przyjaciółmi.

To samo nie można powiedzieć o innej brunetce, która towarzyszyła Marcinowi na wernisażu w stolicy. Wiele mediów spekulowało, że ich relacja jest czymś więcej niż tylko przyjaźnią, a nowe zdjęcia paparazzi, na których Marcin Hakiel bez skrępowania obdarza towarzyszkę gorącymi pocałunkami, tylko to potwierdziły.

Od czasu opublikowania zdjęć z ich gorącej randki na łamach magazynu "Twoje Imperium," Marcin Hakiel nie wydał oficjalnego oświadczenia w tej sprawie. Jednak jego działania sugerują, że traktuje tę relację poważnie. To potwierdził, zabierając swoją nową partnerkę na wizytę do parku z alpakami w towarzystwie swojej córki.

Popularne wiadomości teraz

Byłam zaskoczona śmiałą prośbą moich przyszłych swatów. Ale prawdziwy cios przyszedł po słowach mojego własnego syna

Przeszłam na emeryturę, spakowałam rzeczy męża i wysłałam go do domu mojej matki na wsi. Całe życie marzyłam o rozwodzie

Oto jak nauczycielowi udało się powstrzymać wyśmiewanie dziecka. Prawdziwy nauczyciel

Mąż z niecierpliwością czekał na narodziny syna, ale kiedy po raz pierwszy zobaczyłam dziecko, pomyślałam, że on podejrzewa mnie o niewierność

Zdjęcia z wypadu do parku z alpakami pojawiły się na Instagramie byłej żony Marcina, Katarzyny Cichopek. Wydaje się, że spotkanie przebiegło wyjątkowo udanie, a tajemnicza brunetka szybko zdobyła serca nie tylko Marcina, ale także jego córki Heleny.

Na jednym z opublikowanych zdjęć widzimy tajemniczą kobietę w różowym swetrze, głaszczącą alpakę, spoglądającą jej głęboko w oczy. Inna fotografia przedstawia 10-letnią Helenę, która karmi alpakę prosto z ust.

Pisaliśmy również o: Dramatyczne informacje o zdrowiu Kamila Stocha. "Sytuacja znacząco się pogorszyła"

Może zainteresuje Cię to: Dramatyczne weści. Choroba Anny Lewandowskiej wstrząsnęła opinią publiczną

Przypominamy o: Zespół "Perfect" w żałobie. "Bądźcie z nami, aby uczcić pamięć naszego przyjaciela"