To wyjątkowy przyjaciel i współpracownik, który odegrał znaczącą rolę w karierze grupy. Jego śmierć była ogromną stratą dla świata muzycznego, a zespół postanowił uczcić jego pamięć w wyjątkowy sposób.

Jerzy Oliwa przegrał walkę z chorobą nowotworową, co było ogromnym ciosem dla zespołu Perfect i całej społeczności muzycznej. Przez lata pracy jako realizator dźwięku w zespole, Jerzy Oliwa stał się nie tylko nieodłącznym elementem zespołu, ale także bliskim przyjacielem muzyków. Jego wkład w brzmienie Perfect był nieoceniony.

Planowano wyjątkowy koncert, który miał odbyć się 22 października, a dochód z tej imprezy miał być przeznaczony na leczenie Jerzego Oliwy. Grzegorz Markowski, wokalista Perfect, miał stanąć na scenie po długiej przerwie właśnie na tym koncercie, aby wspomóc przyjaciela w walce z chorobą.

Niestety, media szybko podały informację o śmierci Jerzego Oliwy. To był bardzo trudny moment dla całego zespołu i jego fanów. Klub Forty Kleparz, który był organizatorem zaplanowanego koncertu, podzielił się tą smutną wiadomością na swoim profilu na Facebooku.

Jurka Oliwy już nie ma z nami. Odszedł dziś do swoich koleżanek i kolegów artystów zrealizować im najpiękniejszy koncert - już tam w niebie - informował na Facebooku Klub Forty Kleparz.

Popularne wiadomości teraz

Polska pogrążona w żałobie. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość" i "Ojca Mateusza"

Córka wyszła za mąż i dopiero wtedy przyprowadziła swojego męża do wioski, aby spotkał się z jej matką

Moja siostrzenica szantażuje mnie i oskarża mojego syna przed moją teściową. Reakcja teściowej na to wszystko mnie zdumiała

Małgorzata Tomaszewska opowiedziała o trudnej sytuacji życiowej. Fani martwią się o ciężarną gwiazdę

Mimo tego dramatycznego wydarzenia, koncert jednak odbędzie się. Zespół Perfect zdecydował się na wyjątkowy gest wobec swojego zmarłego przyjaciela. Będą grać, aby uczcić pamięć Jerzego Oliwy, jak to było zaplanowane. Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany najbliższym Jerzego.

My również, wspólnie z jego przyjaciółmi 22.10, postaramy się zagrać dla Niego koncert, który będzie hołdem od nas wszystkich. Bądźcie z nami, aby uczcić pamięć naszego przyjaciela. Całkowity dochód z koncertu przekażemy rodzinie Jurka. W imieniu całej naszej społeczności składamy najszczersze kondolencje wszystkim bliskim - czytamy w komunikacie opublikowanym przez Klub Forty Kleparz.

To jest prawdziwy przykład przyjaźni i oddania, który charakteryzował zespół Perfect i Jerzego Oliwę przez lata. Mimo smutnej straty, zespół i jego przyjaciele postanowili uczcić pamięć swojego ukochanego kolegi poprzez muzykę i wsparcie dla jego rodziny. To dowód na to, że więzy międzyludzkie są niezmiernie ważne, a muzyka może być pięknym narzędziem wyrażenia emocji i wspomnień. Jerzy Oliwa będzie zawsze w sercach swoich przyjaciół i fanów Perfect.

Pisaliśmy również o: Maryla Rodowicz przeszła operację. Co się stało z gwiazdą

Może zainteresuje Cię to: Dramatyczne weści. Choroba Anny Lewandowskiej wstrząsnęła opinią publiczną

Przypominamy o: Agnieszka Włodarczyk odkrywa karty. Aktorka wygadała się na temat ślubu