„Bez wątpienia tak!” – jakby wykrzykuje na każdym swoim zdjęciu najbrzydsza modelka na świecie Melanie Gaidos. Melanie zyskała światową sławę w 2012 roku, kiedy zagrała w teledysku do piosenki Mein Herz Brennt „My Heart Is Burning” popularnego niemieckiego zespołu Rammstein.

Ta dziewczyna nigdy nie komentuje swojego wyglądu, chociaż krążą plotki, że jej matka miała pewne problemy zdrowotne w czasie ciąży i porodu, które negatywnie wpłynęły na dziecko.

Dlaczego ta dziewczyna wygląda właśnie w ten sposób? Okazuje się, że Melanie cierpi na rzadkie zaburzenie genetyczne – dysplazję ektodermy. Ta choroba wpływa na rozwój skóry, włosów, paznokci, a czasem nawet na tworzenie się kości.

Popularne wiadomości teraz

Paulina Smaszcz pokazała swoją imprezę, którą urządziła w taksówce."Ale czad"

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski przygotowują się do ślubu i nie ukrywają tego. Aktorka szykuje się do założenia sukni ślubnej

Paulina Smaszcz nagle zaczęła mówić. Dziennikarka zdradziła kilka sekretów ze swojego życia prywatnego

Smaszcz udostępniła nieprzyzwoite wideo ze swoim partnerem prosto z łóżka. Dziennikarka idzie na całość

Jednak ta dziewczyna jest znana właśnie dlatego, że zmienia standardy i walczy ze stereotypami na temat kobiecej urody! Niesamowita energia i charyzma tej dziewczyny jest zauważalna nawet przez obiektyw aparatu!

Przyjaciele Melanie doceniają ją za szczerość, wesoły charakter i życzliwość. Lider Rammstein, Till Lindemann, podczas kręcenia teledysku z Melanie, był zachwycony jej oszałamiającą postacią i niesamowitymi cechami osobistymi.

Nie tylko przyjaciele, ale także zupełnie obcy ludzie – fotografowie, reżyserzy itp., którzy kiedyś współpracowali z Melanie, docenili właśnie wewnętrzne piękno dziewczyny i jej otwartość na świat.

Przejrzyj wybrane zdjęcia Melanie Gaidos i zainspiruj się tą odważną dziewczyną o niezwykłej urodzie!