Jeśli Ty również lubisz śledzić trendy, ale niekoniecznie chcesz zmieniać całą garderobę, by wpisać się w styl największych fashionistek, to idealnie trafiłaś! Przedstawiamy, czym warto kierować się w wyborze ubrań i akcesorii na ten sezon, a mimo wszystko pozostać przy swoim stylu.

Jak nosić kardigan, by wyglądać stylowo?

Skup się na fakturze

Ta rada dotyczy przede wszystkim dodatków i butów. Jeśli planujesz zakup butów, torebki czy paska – wybieraj te o ciekawej fakturze. Aktualnie najbardziej pożądana jest faktura imitująca krokodylą skórę. Miła informacja – taki trend zawsze się obroni, jeśli wybierzesz swój element garderoby w stonowanym kolorze. Koniecznie rozejrzyj się za tłoczonymi kowbojkami czy małą torebką na ramię.

Podróż w czasie

Lata 80. wracają i już na pewno zdążyłyście to zauważyć. Bufiaste rękawy, które kochają dziewczyny o wąskich ramionach, marynarki wprost z szafy naszego taty i długie płaszcze już na dobre wpisały się w nasz styl. W tym sezonie dodajemy do tego taliowanie i lekki błysk. Do luźnej marynarki dobierz pasek skórzany, lub ten błyszczący z cyrkoniami. Uzyskasz w ten sposób i podkreślenie talii i wykorzystanie dyskotekowego trendu. Koniecznie rozejrzyj się w garderobie swojej mamy. Może się okazać, że wcale nie potrzebujesz niczego nowego, a przy okazji nadasz drugie życie ubraniom, które naprawdę w latach 80. królowały na ulicach.

Popularne wiadomości teraz

Czyścimy lustro mydłem do prania bez wody. Ta metoda była stosowana przez nasze babcie

Najlepsze polskie komedie w historii. Dziesięć najlepszych polskich filmów

Horoskop miłosny: Jak zdobyć serce mężczyzny, znając jego znak zodiaku

Miesiąc urodzenia kobiety zdradza tajemnicę jej charakteru

Modne czapki na zimę

Drapowana cholewka

Jeśli krokodyla skóra nie przekonała Cię jako wzór na butach, wybierz tę opcję. Kilka lat temu drapowana cholewka kozaków była prawdziwym hitem i okazuje się, że trend ten powrócił tak naprawdę w niezmienionej formie. Dobrane do midi sukienki przełamią wakacyjny charakter letnich sukienek i nadadzą naszej stylizacji wyrazistości.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com