Dla tych, którzy już ponad 50 lat muszą zachować szczególną ostrożność przy wyborze fryzury. Zaniedbanie tego może zepsuć cały obraz. Uważa się idealną fryzurę, która nie wymaga długiej stylizacji. Dlatego większość kobiet wybiera właśnie takie opcje.

Karolina Szostak zmieniła się nie do poznania!

Dojrzałe kobiety to najczęściej fryzury na krótkie włosy lub fryzury na włosy średnio długie. Bardzo długie włosy tracą dawną urodę, a krótkie włosy nie wymagają wiele pielęgnacji.

Krótka fryzura boba
Uniwersalna fasola jest odpowiednia dla absolutnie wszystkich kobiet, niezależnie od ich wieku. Istnieje wiele opcji. Różni się od innych fryzur tym, że tworzy objętość w górnej części okolicy potylicznej.

Popularne wiadomości teraz

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Jak mieszka Ania Wyszkoni? Wnętrza jej ogromnego domu są bardzo luksusowe

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Klasyczny bob
Charakteryzuje się tym, że na karku włosy są krótko przycięte i stopniowo wydłużają się w kierunku twarzy. Charakteryzuje się miękkimi przejściami. Można go również uzupełnić grzywką, która doskonale kryje zmarszczki na czole.

Asymetria fryzury
Ta fryzura wygląda bardzo oryginalnie i niecodziennie. Różni się od klasycznej fasoli tym, że włosy są krótko przycięte z jednej strony, a dłuższe z drugiej. Asymetryczna fasola przemawia do energicznych pań.

Rozebrana Dominika Gwit przygotowuje coś wspaniałego. Gwiazda dzieli się niezwykłą sesją zdjęciową

Plac
Kare jest bardzo popularna zarówno wśród dojrzałych kobiet, jak i młodych dziewcząt.

Klasyczny kwadrat
Taki kwadrat będzie pięknie wyglądał na właścicielach pięknych gęstych włosów. Jeśli twoje włosy są cienkie, lepiej wybrać inną fryzurę.

Absolwentka
Ale taka opcja strzyżenia będzie świetna dla kobiet, które mają już ponad 50 lat. Dzięki stopniowaniu włosy wyglądają znacznie bardziej obszernie.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com