Dominika Gwit jest to dobrze znaną celebrytką w Polsce, która pokazuje jak trzeba kochać siebie i swoje ciało pomimo wszystko. W 2016 roku wydała nawet książkę Moja droga do nowego życia, w której opisała proces utraty zbędnych kilogramów. Dominika nie zwraca uwagi na niegatywne komentarzy odnośnie jej ciała, zawsze robi to, co uważa za potrzebne i wygląda tak, jak sama tego chce.

View this post on Instagram

Dzień dobry!!! Idzie czerwiec! Najpiękniejszy miesiąc w roku! Przynajmniej dla mnie :) Nie tylko dlatego , że się w czerwcu urodziłam 🎉🙈 Przede wszystkim dlatego, że zaczynają się wakacje. Czas, w którym letnie powietrze, przypomina mi o wolności i niezależności! Jestem już gotowa na wakacje😊 No i sukienki !!! TAK!!! Lato zawsze stoi u mnie pod znakiem sukienek. Pakuję się, bo za kilka dni wyjeżdżam!!! Sukienki już czekają na wakacyjny sezon. Tutaj mam na sobie groszki i kurteczkę z @cellbes.pl :) Torbę też. Oczywiście przypominam o kodzie CELL19X. To 15 procent zniżki na wszystko na stronie www.cellbes.pl . Życzę Wam pięknego lata no i cudownego dnia! Wasza Domi #wakacje #lato #czerwiec #sukienki #cellbes #cellbestomy

A post shared by Dominika Gwit - Dunaszewska (@dominikagwit) on

Tak wyglądają polskie gwiazdy bez makijażu. Naturalność czasem przeraża, a czasem zachwyca

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Dla Gwit istnieje swój ideał piękna, w swojej wadze zawsze czuje się wygodnie i cudownie. Dominika Gwit, jak i większość polskich gwiazd, prowadzi swoje konto w sieciach społecznościowych. Ostatnio aktorka postanowiła wystawić niezwykłe, prowakujące zdjęcie. Pochwaliła się zapowiedzią rozbieranej sesji.

Dziewczyny, postanowiłam zaszaleć... Zrobiłam to! Rozebrałam się w kobiecym interesie! Bądźcie ze mną! Szczegóły wkrótce... - napisała Dominika Gwit.

Małgorzata Rozenek-Majdan żartuje nad swoim synkiem. Ma dobre poczucie humoru

Szykuje się coś ciekawego i niezwykłego! Przynajmniej dowiemy się o tym już niezadługo. Jesteście ciekawi?

Tak samo czytaj o tym, jak Dominika Gwit została skrytykowana w swoich sieciach społecznościowych. Spontanicznie nastąpił w dzisiejszych czasach taki moment, że bez maseczki nie wychodzimy z domu, a planowanie urlopu zza granicą, nie do pomyślenia. Wszyscy znajdujemy się w takiej samej sytuacji i na razie nie możemy nic zmienić. Nastąpiło lato, oczywiście chcemy odpocząć, chcemy wyjechać nad morze i opalać się na gorącym słońcu.