Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan na pojawienie się swojego współnego dziecka czekali z wielką niecierpliwością. Małgosia długo nie mogła zajść w ciążę. Para skorzystała się z metody in vitro. I cud się zdarzył! W ciągu całej swojej ciąży, Perfekcyjna dzieliła się słynnymi zdjęciami swojego stanu błogosławionego, i nawet na ostatnich miesiącach swojej ciąży, wyglądała świężo i pięknie!

Tak wyglądają polskie gwiazdy bez makijażu. Naturalność czasem przeraża, a czasem zachwyca

Teraz w sieciach społecznościowych Małgorzaty Majdan możemy zauważyć słodkie zdjęcia małego Henryka. Prezenterka spokojnie dzieli się zdjęciami malucha, bez żadnego strachu. Ostatnio, gwiazda zamieściła kolejne niesamowite zdjęcie. Henryk Majdan słodko śpi na swoim łóżku, a obok niego łeży fajna zabawka Wydra. 

Henryk Waleczny i jego przyjaciółka Wydra, zbierają siły na noc 😂😂😂 - żartobliwie napisała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Martyna Wojciechowska zdradziła, ile waży. To nie jest dla niej temat tabu

Oczywiście pod takim postem posypało się mnóstwo komentarzy od internautów, które zachwycali się uroczym foto. Tak samo swój komentarz postanowił napisać i szczęśliwy ojciec Radosław Majdan:

Umówiłem się z Henrykiem na nasze nocne męskie rozmowy😜 tak między druga a trzecia

Małgorzata Rozenek przeżywa pierwszy macierzyński kryzys. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan ponad tydzień temu przywitali na świecie swoje wspólne dziecko - synka Henryka. Chłopiec jest trzecim synem Małgosi, ale pierwszym byłego piłkarza, to też wszyscy traktują malucha jak oczko w głowie.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com