Martyna Wojciechowska padła niedawno ofiarą internetowego oszustwa. Ktoś bez jej wiedzy wykorzystał jej wizerunek do promocji środków na odchudzanie. Podróżniczka odniosła się do tego tematu zarówno na swoich prywatnych kontach w social-mediach i w rozmowie z "Dzień dobry TVN", gdzie wyznała, że jest zdecydowanie daleka od zachęcania kobiet do odchudzenia.

Wyszło na jaw, ile tak naprawdę lat ma Dagmara Kaźmierska. Prawda wielu może zaskoczyć

Oczywiście, Martyna Wojciechowska stara się też prowadzić zdrowy tryb życia, dlatego regularnie ćwiczy czy próbuje jeść zdrowo, jednak nie stosuje żadnych rygorystycznych diet, a jej ciało ma być przede wszystkim zdrowe, a nie uznawane przez wszystkich jako "piękne"

Gwiazda wyznała także, że sama osobiście przeszła długą drogę, aż w pełni zaakceptowała swoje ciało. Zwłaszcza po ciąży trudno jej było odnieść się do swojej nowej sylwetki, jednak dziś otwarcie mówi o tym, że warzy 75 kilogramów przy wzroście 180 cm i dobrze jej z tym

Popularne wiadomości teraz

Tego nikt się nie spodziewał. To był główny powód rozpadu ich małżeństwa

Nie starzeją się. Top 5 kobiet według znaku zodiaku, które wyglądają młodo w każdym wieku

Te znak zodiaku będzie głównym szczęściarzem 2022 roku: wszyscy będą mu zazdrościć

Przez pięć lat będzie szczęście i sukces: znaki zodiaku, z którymi fortuna zawsze będzie blisko

Pamiętam ten okres, kiedy byłam zaskoczona, że urodziłam dziecko i nie wyszłam ze szpitala w tych jeansach, które miałam jeszcze przed ciążą. Dzisiaj dla wielu kobiet, myślę, że jest to udręka. Jest to coś, co powoduje bardzo wielkie frustracje, depresje, powoduje rozdźwięk pomiędzy tym, co widzisz w social mediach, a pomiędzy tym, co widzisz w lustrze. Kobiety próbują dorównać do wzorca, którego tak naprawdę nie ma. Rozmawiamy o tym, że nie musimy, a nawet nie chcemy wyglądać tak jak inni. W tej odmienności i różnorodności jest to, co jest najpiękniejsze - powiedziała podróżniczka

Barbara Kurdej-Szatan pokazała wyjątkowe ciążowe zdjęcie. Fani są zachwyceni

Takie podejście popularnych kobiet w Polsce jest bardzo ważne. Akceptacja swojego ciała to dziś bardzo trudne zadanie nawet, a może przede wszystkim dla nastolatek. Trzeba głośno mówić o tym, że nie ma idealnego kanonu piękna, i że nie wszyscy nienoszący rozmiar 34 powinni schudnąć - mówmy stanowcze nie takiemu zachowaniu i pokochajmy swoje ciało. W końcu to tylko ozdoba dla naszego umysłu, który jest najważniejszy.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana