Koniec z szarościami i depresyjną czernią. Plucha i mgła za oknem nie mogą nam psuć nastroju, więc musimy ożywić trochę naszą szafę, by przełamać ten smutek na ulicach.

Nie oznacza to jednak, że od dziś mamy nosić zimą same pastele. Faktycznie w niektórych kolorach czujemy się zimą niekomfortowo, ale to nie znaczy, że nie można wprowadzać do swoich stylizacji trochę słońca.

Wskazujemy więc kilka kolorów, które są bezpieczne, ale nie nudne. Wejdź w zimę pewnym krokiem!

5 najgorszych modowych błędów, które popełnia większość kobiet

Od­cie­nie brą­zu i kości słoniowej

To coś dla fanek klasyki. Te kolory przede wszystkim są przeznaczone dla płaszczy, butów czy torebek, czyli tych elementów garderoby, które nosimy często, aby pasowały nam do większości stylizacji i posłużyły nam na kilka sezonów.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Odcienie szalonej pomarańczy

Przyznajemy, że w tym odcieniu nie każdy będzie czuł się komfortowo. Jednak jeśli masz wykraczająco dużo odwagi – to właśnie kolor dla ciebie! Naszym zdaniem sukienka w takim odcieniu sprawdzi się idealnie!

Poznaj 3 mikrotrendy na sezon jesień – zima 2019, które musisz mieć!

Burgund i butelkowa zieleń

Ciemne kolory, które idealnie nadają się na zimę, ale nie są ani trochę nudne! Te barwy dobrze sprawdzą się na sukienkach, swetrach, marynarkach czy płaszczach – w skrócie – nie ma dla nich ograniczeń.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com