Powiększanie ust stało się bardzo popularnym zabiegiem medycyny estetycznej wśród kobiet na całym świecie. Nie zawsze jednak panie wybierają profesjonalne gabinety medycyny estetycznej na wykonanie tego zabiegu, a w zamian za to kierują się ceną. Zalecamy więc, by zawsze sprawdzić uprawnienia tego, komu chcesz powierzyć tak ważny element naszej twarzy. Jeśli ktoś reklamuje wykonanie tego zabiegu w domowym zaciszu.. wiesz, że musisz uciekać. Chodzi o Twoje zdrowie.

Nawyki, które niszczą włosy – czas o nich zapomnieć

Powiększając usta można niezwykle upiększyć swoją urodę, czy po prostu pozbyć się uporczywych kompleksów. Jednak ważne jest, by zachować zdrowy rozsądek.

Paznokcie z motywem świątecznym. Wypróbuj nasze inspiracje.

Jednak okazuje się, że dla niektórych ten trend nie wystarczył i posunęli się dalej..

Popularne wiadomości teraz

"Nie ufaj Lisie, to zła osoba. Znam ją od 20 lat". To nie powstrzymuje jej przed korzystaniem z usług twojego męża

Rodzice Anny nie wzięli udziału w ślubie, mówiąc swojej jedynej córce, że to małżeństwo nie przetrwa

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

Octopus lips

Octopus lips to nowy trend, który miał swój początek w Rosji. Skąd ta nazwa? Octopus to słowo pochodzące z języka angielskiego i znaczy  ośmiornicę. Czego więc możemy się spodziewać?

Ca­ły za­bieg po­le­ga na wy­peł­nie­niu ust kwa­sem hia­lu­ro­no­wym, a na­stęp­nie mo­de­lo­wa­niu ich w ten sposób, by przypominały ośmiornicę…

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com