Niestety, Australia nadał cierpi z powodu kolosalnych pożarów, które zniszczyły ją od samego wewnątrz. Setki zwierząt zmarło, fłora całkowicie znikła. W ciągu kilka miesięcy, które aż dla całego świata okazali się piekelne, społeczeństwo śledziło za tym, jak ginie Australia. Każdy spodziewał się na to, aż pojawi się deszcz i uratuje wszystkich. 

Mandaryna walczy z bardzo poważną chorobą

Nareszcie w Internecie pojawiło się wideo z długo oczekiwanym deszczem w Australii, a właśnie w miejscowości Helensburg, w parku narodowym Symbio Wildlife Park. 

W niektórych miejscach powstała nawet prawdziwa powódź, natomiast takie kadry bardzo przyjemne dla oka. Widać, jakie radosne i szczęśliwe są zwierzaki.

Zwierzęta są szczęśliwe! Kangury igraszki w pobliżu wody

Popularne wiadomości teraz

Katarzyna Dowbor wraca do kultowego programu? Sensacyjne wieści z decyzją

Nowe fakty w sprawie Mateusza Murańskiego. Do dziś nie został pochowany

Agata i Piotr Rubikowie rozstali się? O wszystkim poinformowali na Instagramie

Agnieszka Chylińska ogłasza zakończenie niespodziewanego małżeństwa. Mąż ujawnia przyczyny

Personel rezerwowy zauważył, że samce kangura stały się bardziej przywiązane do kobiet

Zabawne zdjęcia kotów i dzieci. Widać, że łączy ich wielkie uczucie

Koale lubią mokre liście

Wombaty cieszą się, że mogą smakować smakołyki z mokrej ziemi

Aussie animals celebrate the arrival of rain

🥰🌧Aussie animals celebrate the arrival of rain🌧🥰 The long wait for rain is finally over and our animals are absolutely loving it after it being such a harsh and dry Summer.

Gepostet von Symbio Wildlife Park am Donnerstag, 16. Januar 2020

Wcześniej pisaliśmy o australijskiej Madonny z dzieciątkiem podbiło sieć. Przez ostatnie miesiące ludzie na świecie żyją ogromną tragedią jaka spotkała Australię. Przez pożary giną nie tylko lasy, ale przede wszystkim życie tracą zwierzęta. W pomoc włączyło się bardzo dużo ludzi, lekarzy, specjalistów, ale także wolontariuszy, którym na sercu leży dobro zwierząt.  Publikowane przez media zdjęcia pokazują jak duża jest skala zniszczeń i ile zwierząt ucierpiało przez potęgę żywiołu, który cały czas pochłania kolejne hektary. Szczegółówo o tym, czytaj tutaj.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com