Farma Iluzji to prawdziwy świat magii i nierealnych zjawisk fizycznych, który wywołuje niezapomniane emocje u dzieci, zarówno jak osób dorosłych.

Tutaj możesz zobaczyć Latającą Chatę Tajemnic i Zakręcony Domek, zwiedzić Labirynt Luster, Bajkowy Pałac Cieni, Tunel Zapomnienia, Muzeum Egipskie, a nawet Grobowiec Faraona, zejść do magicznej Kopalni Złota, spotkać Dzikich Smoków oraz zobaczyć niewidzialne normalnie dla ludzkiego oka cieplne ślady...

Farma Iluzji zawiera jeszcze mnóstwo niesamowitych atrakcji – oferta naprawdę zaskakuje różnorodnością, więc każda osoba znajdzie tu cos dla siebie. Ponadto codziennie na gości parku czekają fascynujące pokazy iluzjonistyczne.

Farma Iluzji łączy w jednym miejscu trzy światy: iluzji, nauki i zabawy. Poprzez zabawę i edukację dzieci uczą się niezwykłych rzeczy, jakie występują w naturze, co rozszerza ich horyzonty myślowe i rozwija wyobraźnię.

Cennik Parku Edukacji i Rozrywki Farma Iluzji:

Popularne wiadomości teraz

Pewien facet znalazł zniszczony portfel. Nie miał pojęcia, do czego może on prowadzić: „ Czekałam na ciebie całe życie”

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

Ceny biletów do parku edukacyjno-rozrywkowego Farma Iluzji

  • dzieci do 100 cm wzrostu - 1 zł
  • dzieci do 12 lat - 49 zł
  • dorośli - 55 zł
  • rodzina (2 + 2) - 196 zł

Godziny otwarcia:

Park jest czynny w godzinach 10-19 w dni powszednie oraz 11-18 w weekendy.